Tartus: Meridiaanidel põhinev Jaapani tervenduskunst Ki-Shiatsu

Tartus: Meridiaanidel põhinev Jaapani tervenduskunst Ki-Shiatsu

Laupäev 23rd märts 2019, 10:00 - Pühapäev 24th märts 2019, 17:30

Domus Dorpatensis Guest Apartments
Raekoja plats 1 / Ülikooli 7
Tartu,  51003 Asukoha kaart

Meridiaanidel põhinev Jaapani tervenduskunst: Ki-Shiatsu TARTUS

Järgmine võimalus osaleda meridiaanidel põhineva Jaapani tervenduskunsti Ki-Shiatsu loodusterapeutide baaskoolitusel ja alustada rännakut põnevasse idamaade meditsiini maailma, on märtsi lõpus TARTUS.

SHIATSU (eesti keeles “sõrmevajutus“ ) kui Jaapani ühe tuntuma teraapia alged on pärit samadest allikatest, kust pärineb ka Hiina traditsiooniline meditsiin. Mõiste “Zen Shiatsu” ehk Ki-shiatsu on meridiaanide shiatsu ja selle all peetakse silmas Shizuto Masunaga loodud Shiatsu koolkonda.

Ki-shiatsu põhineb täielikult idamaisel meditsiinilisel süsteemil, kirjeldades inimkeha kui võrgustikku meridiaanidest, läbi mille voolab eluenergia – Jaapani keeles Ki.

Shiatsu teraapiaga stimuleeritakse keha iseeneslikku paranemisvõimet, mille tulemusena paraneb organismi enda elujõud. Viimane on omakorda võtmeks haiguste võitmiseks ja ärahoidmiseks. Kui Ki vool läbi meridiaanide on sujuv, on inimene terve. Kui vool saab takistatud, inimene haigestub.

Energia voolu seisundit hinnatakse Hiina duaalse yin-yang`i kontseptsiooni järgi ning jagatakse kahte seisundisse: Kyo ja Jitsu. Shiatsu eesmärk on blokeerunud energia taas liikuma panna, täites „energiaauke“ ja tagades energia vaba vool ja organismi loomulik tasakaal.

Shiatsu loodusterapeut tunnetab organismi olukorda ja energia liikumist käte abil ning teeb pehmeid vajutusi ja venitusi piki meridiaane, keha pinnal asuvaid liine. Shiatsu-teraapia aitab ravida paljusid terviseprobleeme nagu stress, kurnatus, unetus, ainevahetushäired, selja-, kaela- ja peavalu, liigesteprobleemid jpm.

Tänapäeval maailmas kahe tuntuma shiatsu-koolkonna arendajateks olid Tokujiro Namikochi (1905–2000; Namikochi-shiatsu) ja Shizuto Masunaga (1925-1981). Namikochi selgitas shiatsu`t vaid lääne meditsiini terminite abil, pannes rõhu vaid nn neuro-lihaspunktide survele. Masunaga, soovides muuta ravimeetodeid efektiivsemaks, sidus meridiaanide teooria kaasaegse psühholoogia ja füsioloogiaga, rõhutas kõhudiagnoosi olulisust ning laiendas meridiaanide kasutusulatust ravis.

Lisaks teooria kirjeldamisele laiendas ja kaardistas Masunaga ka täiesti oma meridiaanisüsteemi, mis toetus tema tohutule praktilisele kogemusele.
Et saada Zen Shiatsu meistriks ei piisa ainult õpetuse omandamisest, vaid tuleb ka praktiseerida mõned aastad. Vaid läbi kogemuse ja zen-meditatsiooni saab õpilasest meister ning ta suudab mõista ja tunnetada läbi meie keha voolavat energiat.

Ki-shiatsu baaskoolitus Jaapanist pärit ki-shiatsu teraapiat ja selle aluseid. Kursuse läbija kuuleb selle üliefektiivse teraapia toimimise loogikatest ning saab ise kätt proovida lihtsamate ki-shiatsu teraapia võtetega, mida saab rakendada iseenda ja oma lähedaste abistamiseks.

Käsitletavad teemad:
*Shiatsu teraapia ajalugu, koolkonnad
*Ki-shiatsu teraapia põhimõisted ja alused, seotus Hiina traditsioonilise meditsiiniga-ga;
*Tutvume ülevaatlikult 12 põhimeridiaaniga, nende rolli ning liikumisteedega kehas;
*Proovime diagnoosimist kõhul ja seljal;
*Tutvume ja praktiseerime shiatsu venitusharjutusi, võtteid seedimise hõlbustamiseks.
*Teeme paaristööd ja praktikat. Kursusel on praktilisel osal suur roll, see võimaldab saada parima võimaliku kogemuse.

Kursuse läbinu mõistab ki-shiatsu terapeudi rolli, filosoofilist tausta ja toimemehhanisme, talle esitatavaid nõudeid ja põhiõppeprogrammi ülesehitust, mis annab talle huvi korral võimaluse edasi õppida ki-shiatsu põhiõppeprogrammis terapeudiks. Hoolikal harjutamisel on võimalik saavutada tõelise meistri tase.

KOOLITAJA: Valdo Herzmann
Ki-Shiatsu terapeut ja kutse omanik, terapeutilise massaaži terapeut
Yasutaka Hanamura õpilane (kes on Shizuto Masunaga õpilane)
MTÜ Ki-Shiatsu Ühendus asutajaliige ja tegevjuht

NB! Tegemist on idamaisele traditsioonile omase nn liiniõppega, kus kallihinnailised teadmised antakse edasi otse õpetajalt õpilasele. Seetõttu annab õpetaja oma sügavaimad teadmised ja kogemused ning kogu liini praktika edasi tõeliselt huvitatuile viisil, mida raamatutest õppida pole võimalik.

Registreerimine koolitusele läbi lingi:https://goo.gl/forms/MXMoS8p3WYoFDX4q2

Koolituse toimumise aeg: 23.-24. märts 2019
Koolituse toimumiskoht: Domus Dorpatensis, Raekoja Plats 1, Tartu

Osavõtjate arv on piiratud.
Koolituse maht: 16 tundi

2-päevase baaskoolituse maksumus: 200+km registreerimisel ja sissemaksu tasumisel enne 28.02.2019. Hiljem on osalustasu 220+km.
Registreerimise järel saadetakse e-posti teel ettemaksuarve summas 50+km, mis jääb loobumisel tagastamatuks.
Lisainfo: tarkustekool@gmail.com

NB! Ki-shiatsu pika õppeprogrammi kohta rohkem infot leiab meie kodulehelt: www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/ki-shiatsu/
... Rohkem infotVähem infot

109 huvitatud  ·  11 osaleb
Mindfulness praktikate ja meditatsiooni 5-osaline lühikursus

Mindfulness praktikate ja meditatsiooni 5-osaline lühikursus

Esmaspäev 25th märts 2019, 18:30 - Esmaspäev 25th märts 2019, 20:00+1Esmaspäev 8th aprill 2019, 18:30 - Esmaspäev 8th aprill 2019, 20:00

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool

Uus mindfulness praktikate ja meditatsiooniharjutuste kursus algab veebruarist. Kursuse sisu on analoogne 2018.aastal toimunud gruppidega.

Sissejuhatav kursus koosneb viiest praktikaõhtust, kus käime läbi peamised lihtsamad harjutustegrupid, mis meditatsiooni ja mindfulness harjutuste juurde kuuluvad, et igaüks saaks endale koduseks praktikaks leida just sobivaima.

Räägime meditatsiooni olemusest ja selle mõjust, räägime meditatsiooni kujunemisest ja erinevatest meditatsiooniliikidest, aga põhiliselt teeme siiski praktilisi harjutusi.

Kursuse eesmärgiks on saada algteadmised ning kogemused klassikalisest meditatsioonist ja mindfulness praktikatest.

Miks teha meelepraktikaid? Meelepraktikad aitavad luua meelerahu, tuua selgust ja rõõmu igapäevaellu, samuti aitavad nad tulla paremini toime depressiiivsete hetkedega või ärevusega, vähendavad stressitaset, parandavad keskendumisvõimet, aitavad kaasa krooniliste haiguste leevendumisele (näiteks valu vähenemisele) ning võivad luua täiesti uue elukvaliteedi. Meelepraktikad õpetavad, kuidas oma emotsioonidega paremini toime tulla, ning kuidas luua rahulikumat ja rõõmsamat igapäeva. On öeldud, et välismaailm on siseilma peegeldus. Tasub vaid veidi mõtiskleda, kui palju paremaks võib väline maailm muutuda, kui sisemist rahulolu on rohkem.

Kes on oodatud? (sh eeldused)
Oodatud on kõik inimesed, keda huvitavad erinevad meelepraktikad, kes soovivad luua rohkem tasakaalu ja meelerahu. Eelnevad teadmised ja kogemused pole vajalikud, kuid oodatud on ka juba kogenenud praktiseerijad, kes soovivad luua enda nädalasse hetki, kus meeleharjutustele selleks loodud ruumis keskenduda.

Kursuse kava
I osa - Sissejuhatus meditatsiooni ja mindfulness harjutustesse. Tutvumine oma meelega. 9 puhastava hingamise õpetus. Hingamismeditatsioon.
II osa - Kehameditatsioon. Keha jälgimine. Keha-meele-hinge tasandid ning oskused keskenduda meditatsioonis erinevatele osadele neist.
III osa - Liikumismeditatsioon. Käimis-ja kummardusmeditatsioonid. Teadlikkuse arendamine igapäevaelus.
IV osa - Tühja keha meditatsioon. Valgusmeditatsioon. Otsime vastust küsimusele, kes ma olen. Teadlikkus kaduvusest.
V osa - Pikk harjutuspraktika. Kaastundemeditatsioon.

Meditatsiooniõhtuid viib läbi Kaia-Kaire Hunt, kelle peamiseks õpetajaks on dr Nida Chenagtsang ja seega on kasutusel mitmed Tiibeti meditsiini liinist pärit meelepraktikad. Samuti teeme harjutusi nii klaasikalise mindfulnessi kui budistliku Theravada traditsiooni varasalvest.

Korralduslik info
Kursus toimub üle nädala esmaspäevaõhtuti kl 18.30 - 20.00, Weizenbergi 20/1.
Kursuse kuupäevad 2019. aastal on:
11.02; 25.02; 11.03; 25.03; 08.04

5-õhtune sari on üks tervikkursus, maksumusega 60 eurot (12 eurot ühe õhtu kohta), kuid tasumine toimub esitatud arve alusel ühes osas enne kursuse algust. Kursuse katkestamisel osalustasu ei tagastata, küll on aga võimalik haiguse vm ootamatul põhjusel jätkata järgmise grupiga.

Registreerimine: goo.gl/forms/KYgYjj6A4hBP6FUt2 või tarkustekool@gmail.com
***
MUU INFO:
ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane teab meditatsiooni ja mindfulnessi olemust, oskab peamiseid meditatsiooniharjutusi ja teab meditatsiooni filosoofiat.
ÕPPE KOGUMAHT: 10 akadeemilist tundi auditoorset tööd
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on mattidega.
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: õppematerjale ei ole ette nähtud
LÕPETAMISE TINGIMUSED: tõend väljastatakse kõigil viiel korral osalenuile soovi korral
... Rohkem infotVähem infot

56 huvitatud
Tiibeti Ne Džang jooga ja meditatsiooni praktiline harjutusõhtu

Tiibeti Ne Džang jooga ja meditatsiooni praktiline harjutusõhtu

Kolmapäev 27th märts 2019, 18:00 - Kolmapäev 27th märts 2019, 19:15+1Kolmapäev 10th aprill 2019, 18:00 - Kolmapäev 10th aprill 2019, 19:15

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Harjutusõhtutega võib liituda jooksvalt. Tiibeti jooga ei vaja ei mingeid eelteadmisi ega -oskuseid, samuti pole oluline füüsiline võimekus ega paindumine - enamus harjutused on staatilised, mida saab vajadusel teha isegi toolil.

Tiibeti joogat, Ne Džangi (Tib. གནས་སྦྱངས་), on Himaalaja iidses kultuuris kasutatud keha puhastamiseks, sisemiste kehaenergiate tasakaalustamiseks ning inimese üleüldiseks tervendamiseks.

Tiibeti jooga koosneb lihtsatest hingamisharjutustest, füüsilistest harjutustest (millest enamus küll teostatakse kohapeal istudes) ja enesemassaažist. Võrreldes klassikalise joogaga ei ole siin asanaid, vaid töö käib kanalitega, et tõhustada sise-ja meeleorganite tööd, tasakaalustada sisemist energiat ja rahustada meelt.

(Ne Džang joogal pole siiski pistmist midagi läänemaailmas levinud 5-tiibetlase harjutusega, ei vormiliselt ega sisuliselt.)

Ne Džang tähendab sisuliselt keha energeetika puhstamist. Tiibeti jooga traditsioon pärineb Kalachakra õpetusest, mille on edasi andnud Puton Rinchen Drub ja seda on Tiibeti arstid tervistumiseks retseptina "välja kirjutanud" juba sajandeid. Ne Džang jooga on seega Tiibeti meditsiinis oluline osa.

EELDUSED ehk KELLELE SOBIB
Harjutuste süsteem sobib kõigile, olenemata tema kehalisest, tervislikust või sportlikust vormist. Vastupidi, neid harjutusi saab suures osas teha isegi füüsilise puudega, ratastoolis või voodis, ning nende sooritamiseks ei ole vaja spetsiifilist keskkonda, riideid ja vahendeid.
Kellele maas istumine ei ole meelepärane, siis neile võib ütelda, et Tiibeti joogat saab kenasti sooritada ka toolil istudes. Painduvust, eelnevaid kogemusi või teadmisi osalemiseks vaja pole 🙂

Tiibeti jooga koosneb 24 harjutusest, millest ühel õhtul jõuame läbi teha umbes pooled, seega igal korral kasutame nii mõndasid juba õpitud, kui ka uusi harjutusi.

ÕPETAJA
Ne Džangi jooga harjutusõhtuid viib läbi Kaia-Kaire Hunt, kes on saanud nii õpetused kui harjutuste edasiandmise loa oma Tiibeti meditsiini õpetajalt dr Nida Chenagtsangilt. Kaia-Kaire on neid harjutusi praktiseerinud 2012. aastast, ja osales ka Tiibeti jooga instruktorite väljaõppel 2013. aastal Innsbruckis ning 2017. aastal Valencias.

Asukoht: Weizenergi 20/1, I korrus (jälgi viitasid!)
Osaluspanus 12 eurot või vastavalt võimalusele. Oled oodatud ka siis, kui sa ei saa rahaliselt panustada, aga kas vaimse või füüsilise tervise pärast on sul vaja toetust.

Alustame täpselt, seega ära jää hiljaks! 🙂
Matid, mille peal istuda, on kohapeal olemas, kui soovid, võid kaasa võtta vahetusjalatsid, sest meie ruumides välisjalanõudega ei käida. Harjutuste tegemiseks pole vaja spetsiaalseid riideid, kuid rõivad võiksid siiski olla mugavad maas (või vajadusel toolil) istumiseks.

2019. aasta sügishooaja kuupäevad siis vastavalt: 29.jaanuar, 12.veebruar, 26.märts, 9.aprilll

Eelregistreerimine vajalik - kirjuta palun e-mail: tarkustekool@gmail.com või anna märku siin FB's, kirjutades kommenaar ürituse alla (lihtsalt "interested" nupu vajutamine jääb natuke väheks 🙂

MUU INFO:
ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane teab Tiibeti jooga aluseid ja ajalugu, oskab teha peamiseid harjutusi.
ÕPPE KOGUMAHT: osaleda võib vaid ühel korral (75 minutit) või pidevalt
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on mattidega.
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: -
LÕPETAMISE TINGIMUSED:-
... Rohkem infotVähem infot

50 huvitatud
Edasijõudnute meditatsiooni- ja mindfulness harjutuste tund

Edasijõudnute meditatsiooni- ja mindfulness harjutuste tund

Kolmapäev 27th märts 2019, 19:30 - Kolmapäev 27th märts 2019, 20:45+1Kolmapäev 10th aprill 2019, 19:30 - Kolmapäev 10th aprill 2019, 20:45

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Sel hooajal alustame edasijõudnute meditatsioonitundidega 29.jaanuaril.

Harjutusõhtutega võib liituda jooksvalt, ainuke eeldus on see, et oled osalenud varem Kaia-Kaire meditatsioonikursusel või Tiibeti jooga tundides. 9 puhastava hingamise praktika oskus on vajalik!

Õhtu jooksul teeme vaid paar erinevat harjutust, seega harjutame pigem pikemaid sessioone tegema.

JUHENDAJA:
Kaia-Kaire Hunt

Asukoht: Weizenergi 20/1, I korrus (jälgi viitasid!)
Osaluspanus 10 eurot või vastavalt võimalusele.

Alustame täpselt, seega ära jää hiljaks! 🙂
2019. aasta kevadhooaja kuupäevad siis vastavalt: 29.jaanuar, 12.veebruar, 26.veebruar, 12.märts, 25.märts, 08.aprill

Eelregistreerimine vajalik - kirjuta palun e-mail: tarkustekool@gmail.com või anna märku siin FB's, kirjutades kommenaar ürituse alla (lihtsalt "interested" nupu vajutamine jääb natuke väheks 🙂

MUU INFO:
ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane kogeb tunni pikkust praktikasessiooni
ÕPPE KOGUMAHT: osaleda võib vaid ühel korral (75 minutit) või pidevalt
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on mattidega.
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: -
LÕPETAMISE TINGIMUSED:-
... Rohkem infotVähem infot

26 huvitatud
Ravisalvide valmistamise kursus

Ravisalvide valmistamise kursus

Pühapäev 31st märts 2019, 0:00 - Pühapäev 31st märts 2019, 0:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Vanasti oli igas maanurgas ja külas oma ravitseja, kes tohterdas salvide, õlide ja taimetõmmistega haavu või luuvalu. Miks ei võiks ka praegu nii olla? Võib küll ja ongi, sest nii mõnedki eelmiste aastate ravisalvikoolituse õpilased keedavad ise salve ja jagavad tagasisidet positiivsetest tulemustest. On ka juhtunud, et hobist on saanud töö.
Tulles vastu õpilaste soovidele, on uus ravisalvikursus laiahaardelisem, lisaks salvidele räägime ka õlide valmistamisest. Teeme kuusevaigust ja varemerohust tõhusa haavaravisalvi, mis parandab kannalõhesid, ohatist, putukahammustusi jt nahaprobleeme. Kuid juttu tuleb ka liigeste-, nohu- ja külmetussalvist. Räägime valmistamise tehnikatest ja toorainetest. Paotame ust ka taimeravi maailma ning tutvustame taimi (praktilised näited) ja nende raviomadusi.
Koolitusel valmib 3 toodet, mille igaüks saab lõpus kaasa.

Kursuse eesmärk on jagada teadmisi ravisalvide raviomadustest ja anda oskusi ning meetodeid, kuidas ise salve valmistada.

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ning teraapia

KOOLITAJA: Katrin Luke
Katrin Luke on õppinud fütoteraapiat Tallinna Alternatiivmeditsiini koolis, läbinud mitmeid kursusi Sagadi Looduskoolis, Kunderi Rahvakoolis, Tatjana Gorbunova õpilasena. Katrin Luke omab al 1993. a. ettevõtet OÜ Norman Ravimtaimed, kus toodab mahetunnustusega taimeteesid, salve, ürdisoolasid ja pakub toitlustust. Igapäevaselt tegutseb Katrin enda loodud Karepa Ravimtaimeaias, kuhu ootab alati külalisi, tutvustab ravimtaimi ja loodusande.
Katrin Luke on kirjutanud raamatud „Korilase Aastaring“ ja „Tervendav Kokaraamat“.

KOOLITUSE SIHTGRUPP:
Oodatud on kõik ravimtaime ja ravisalvide huvilised, samuti terapeudid, massöörid ja ökokosmeetikud, kes soovivad omandada uusi oskusi, et oma klientide eest paremini hoolitseda.

ÕPIVÄLJUNDID:
Koolituse läbinu oskab valida ravimtaimi ja neid ette valmistada savi tegemiseks, tunneb peamisi ravisalvide valmistamise tehnikaid.

LÕPETAMISEL: tõend koolitusel osalemise kohta.
TOIMUMISE AEG: 31.märtsil 2019 kell 10.00 – 17.30
KOOLITUSE MAHT: 8 akad tundi
ASUKOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn

OSALUSTASU: 65 eurot
Hind sisaldab koolitust, praktiliseks tööks vajalikke vahendeid ja teepause.
Teepausidel pakutakse Karepa Ravimtaimeaia karaskit, karulauguvõid, kibuvitsasiirupit ja teesid.

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS:
Ruumides on vajalik inventar loengute läbiviimiseks: toolid, lauad, projektor, pabertahvel, paberit ja pastapliiatseid. Ruumides on vajalik inventar praktiliste ülesannete läbiviimiseks: pliit, potid, õlid, ravimtaimed, pabersalfrätikud, käterätid, taara jm vajalik salvide valmistamiseks.
Pauside ajal pakutakse alati taimeteed ja suupisteid.

ÕPPEMATARJALID: Koolitusel jagatakse koolitaja poolt ettevalmistatud materjal paberkandjal.

REGISTREERUMINE on lõppenud, grupp on täis!

LISAINFO:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

328 huvitatud  ·  26 osaleb
Praktiline taimeravi ja ravimtaimede kursus Eestimaa eri paigus

Praktiline taimeravi ja ravimtaimede kursus Eestimaa eri paigus

Laupäev 6th aprill 2019, 10:00 - Laupäev 6th aprill 2019, 17:30+12Pühapäev 7th aprill 2019, 10:00 - Pühapäev 7th aprill 2019, 13:15Reede 10th mai 2019, 11:00 - Reede 10th mai 2019, 18:00Laupäev 11th mai 2019, 10:00 - Laupäev 11th mai 2019, 18:00Neljapäev 13th juuni 2019, 14:00 - Neljapäev 13th juuni 2019, 17:30Reede 14th juuni 2019, 10:00 - Reede 14th juuni 2019, 17:30Esmaspäev 12th august 2019, 11:00 - Esmaspäev 12th august 2019, 19:00Teisipäev 13th august 2019, 10:00 - Teisipäev 13th august 2019, 20:00Kolmapäev 14th august 2019, 10:00 - Kolmapäev 14th august 2019, 14:00Laupäev 14th september 2019, 10:00 - Laupäev 14th september 2019, 17:30Pühapäev 15th september 2019, 10:00 - Pühapäev 15th september 2019, 13:30Laupäev 12th oktoober 2019, 10:00 - Laupäev 12th oktoober 2019, 18:00Pühapäev 13th oktoober 2019, 10:00 - Pühapäev 13th oktoober 2019, 13:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Pika taimeravikursuse käigus õpitakse nii taimi tundma kui koguma, neist erinevaid tervist toetavaid tooteid valmistama ja mis kõige olulisem – erinevate tervishädade energeetikat tundma ning probleemidele sobivaid taimabilisi leidma.

Kursuse õpetajad: ravimtaimeteadlane Ain Raal, taimetark ja farmatseut Maret Makko, bioloog, ravimtaimetundja ja 4TUULT ravimtaimetoodete valmistaja, Hiina loodusravi spetsialist Annika Liivak, Püha Hildegardi Tervenduskunsti tutvustaja Eestis Heli Kann, taimetark ja Võilillefestivali eestvedaja Mercedes Merimaa, loodusajakirjanik ja loodusraamatute autor, allikauurija Kristel Vilbaste ja Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli looja ja Tiibeti traditsioonilise meditsiini terapeut Kaia-Kaire Hunt.

Selleks, et kursus oleks võimalikult praktiline, toimuvad osad tunnid väljas taimi tundma õppides, korjates ning nendega ka sügavamal hingetasandil sõbraks saades. Selleks, et inimkeha tasakaalutustest aru saada, käsitleme kursusel kõiki organsüsteeme ja enimevinud terviseprobleeme, nende energeetikat ja taimabilisi. Selleks, et õppida tundma erinevaid taimekoosluseid, külastame ka Eestimaa mitmeid eri paiku. Maikuu koolitus toimub Võilillefestivali keskpunktis, et ammutada jõudu taimeilma vägevailt, suve alguse koolitus on rohke taimevalikuga Lilleoru ürdiaias, suve lõpu koolitus toimub Lõuna-Eestis, kus taimemaailmale lisaks piilume suitsusaunas saunateraapia tervistavasse maailma ning sügisel tutvume erinevate taimekoosluste poolest hinnatud Tallinna Botaanikaaia õpperajaga. Vahepeal teeme aga ka palju praktilist – salve, kreeme, mähiseid, tinktuure, õietlikasid, tõmmiseid, teesid, raviveine ja muudki.


Kellele kursus on mõeldud?

Kursus sobib kõigile, kes soovivad sügavamalt tundma õppida taimede maailma ja nii isiklikuks otstarbeks kui ka professionaalsel eesmärgil saada süvateadmisi taimede kasutamisest tervise toetamisel ja ravitsemisel.

TOIMUMISE AEG:

Koolitus toimub kahepäevaste tsüklitena (va augustimoodul, mis on pikem). Kevadel ja sügisel toimub koolitus nädalavahetustel, suvel ka mõnel nädalasisesel päeval.

Eeldame osalemist kõigil moodulitel, sest vaid nii saab terviliku ülevaate ja tõhusa baasi taimeravist.

ÕPPE SISU JA MOODULID:

I moodul. 6. – 7. aprill. Tallinn. Sissejuhatus taimeravisse ja holistilisse tervisesse. Taimede tõenduspõhised toimeained. Kuivatatud ravimtaimed.

II moodul. 10. – 11. mai. Võilille festivalil, Kihlepas Pärnumaal. Haiguste ja taimede loomus ja energeetika. Immuunsüsteem, külmetushaigused. Söödavad taimed. Hapendamine. Võilillefestivali töötubades osalemine.

III moodul. 13. – 14. juuni. Lilleoru, Harjumaa. Maitse- ja ravimtaimed aias. Õiete maagiline vägi. Seedesüsteemi vaevused.

IV moodul. 12. – 14. august. Hundiallika Keskus, Lõuna-Eesti. Nahaprobleemid, naiste ja meeste haigused. Aastataimed. Suitsusaun ja saunateraapiad. Õlid, salvid, kompressid. Taimemaagia ja taimabilise leidmine, Tammetsõõri külastamine. Süvvahavva loodusravitalu ja taimeaia külastamine.

V moodul. 14. – 15. september. Pirita, Tallinn. Põletikud, valud, närvissteem. Metsataimed. Väekamad taimed Eesti pärimuses ja nende kasutamine. Botaanikaaia loodusõpperaja külastus.

VI moodul. 12. – 13. oktoober Tallinn. Kuseteedeahigused, ainevahetushäired ja veresoonkonna probleemid. Püha Hildegardi meditsiin. Raviveinid. Lõpetamine.

DETAILNE ÕPPEPROGRAMM ON LEITAV SIIT: www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/praktiline-taimeravi-ja-ravimtaimede-kursus/praktiline-r...

KOOLITUSE MAHT: 80 akadeemilist tundi.

MAKSUMUS:

Tasudes korraga on kogu kursuse hind 690+km ja see tuleb tasuda siis enne koolitust ning õpilasepoolse põhjendamatu katkestamise tõttu tagastamisele ei kuulu.

Soovi korral võib tasuda ka osade kaupa enne igat moodulit, sel juhul on iga korra hind 135+km registreerimisel kuni 15. veebruar (see hind kehtib edaspidi ka teistele moodulitele).Registreerimisel alates 16.veebruar on kõikide moodulite hinnaks 155+km.

Peale registreerumist saadame Sulle arve, mille sissemakse osa (100 eurot +km) õigeaegne tasumine garanteerib koha kursusel. Sissemaksuarve arvutatakse maha viimase mooduli maksest kogu kursuse läbimisel. Registreerimisel märgi palun kohe juure ka info, kui soovid tasuda ühes osas.

REGISTREERU KOOLITUSELE elektroonselt goo.gl/forms/xS7jcjGIuy0yOSay2 või kirjutades meile tervemaailm@gmail.com.

NB! Väljasõidukulud ei ole arvestatud koolituse hinna sisse. Väljasõiduga koolituspäevade ajakava ja ühine liikumine lepitakse kokku kursuslastega esimese mooduli alul. Püüame liigelda võimalikult väheste autodega ja jagada sõiduvahendit.

LISAINFO: E-mail: tarkustekool@gmail.com, telefon: 56 600 295

KURSUSE TÄPSEM INFO JA ÕPIVÄLJUNDID ON LEITAVAD SIIT:
www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/praktiline-taimeravi-ja-ravimtaimede-kursus/
... Rohkem infotVähem infot

238 huvitatud
Nägemise parandamine dr Bates`i meetodi abil

Nägemise parandamine dr Bates`i meetodi abil

Laupäev 6th aprill 2019, 11:00 - Laupäev 6th aprill 2019, 14:15

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Kui nägemine on teile kallis, siis ärge laske mööda võimalust, seda parandada. Pole saladus, et inimeste nägemine muutub üha halvemaks ja inimkonda maailma töövahendite arengu eest päästa ei õnnestu. Seega, tuleb meil õppida oma nägemist juhtima. Dr Batesi meetodit nägemise parandamiseks silmade treenimise abil kasutatakse maailmas laialdaselt. Batesi harjutusi soovitatakse kasutada lühinägelikkuse, kaugnägelikkuse, kõõrdsilmsuse, samuti värvipimeduse puhul. Selle meetodi järgi regulaarselt harjutades on võimalik ka ära hoida ja parandada ka silmahaigusi või muid nägemisdefekte.

William Horatio Bates (1860 – 1931) oli USA arst, kes arendas välja nn. Batesi meetodi silmanägemise parandamiseks. Oma eluajal ja ka hiljem on see meetod põhjustanud suuri vaidlusi erinevate spetsialistide hulgas ja meil on palju näiteid, kus see meetod annab häid tulemusi ning on veel rohkem näiteid, kus tulemusi ei tule...

Meie harjutame sellel praktilisel seminaril mõningaid aspekte Batesi meetodist, et aru saada, mis tagab selle edukuse ja miks. Seminaril tuleb valmis olla selleks, et võtame ära prillid või läätsed ja vaatame maailma mõnda aega ilma nende abivahenditeta.

Seminari viib läbi Madis Listak, PhD, kes on seda meetodit ise praktiseerinud ning kelle nägemine on ka oluliselt paranenud.
Seminari ligikaudne kestvus on 2-4 tundi, mis sõltub kohaletulijate arvust ja osavõtjate isiklikust aktiivsusest.

TOIMUMISE AEG: 6.aprillil kell 11.00 - 14.15
ASUKOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn

OSALUSTASU: 50 eurot

REGISTREERU KOOLITUSELE elektroonselt goo.gl/forms/AP722l7OU4SwpUky1
või kirjutades meile tarkustekool@gmail.com

Registreerumine on vajalik, kuna kohtade arv on piiratud.

LISAINFO:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

181 huvitatud  ·  11 osaleb
Jalatalla refleksoloogia algajatele

Jalatalla refleksoloogia algajatele

Pühapäev 7th aprill 2019, 10:00 - Pühapäev 7th aprill 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. Refleksoteraapia, nagu kõik loodusravi liigid, aktiveerib organismi oma tervendavad jõud, et taastada keha tasakaal. Refleksoloogilised tsoonid asetsevad kogu kehal – jalalabal, säärtel, reiel, kehal, kätel, näos ja peas.

Kuidas refleksoloogia toimib jalataldadel? Kui vaatame kaht kokku asetatud jalatalda, siis sarnaneb see üldjoontes inimese anatoomilisele kehale: suured varbad on nagu pea ja kael, väikeste varvaste alused on nagu õlad, jalatalla sisemised küljed on selgroog jne. See tähendab, et jalatald on jagatud tsoonideks, mis vastavad inimese anatoomilistele kehapiirkondadele. Neid keha peegeldustsoone käsitledes stimuleeritakse, aktiveeritakse või rahustatakse vastavat elundit, lihaseid, luustikku või siis keha toimingut.
Refleksoloogiast on abi, kui vaevavad näiteks ainevahetushäired, hormonaalsed häired, lihaspinged, tugi- ja liikumiselundite probleemid, peavalu, stress, unehäired, beebide koolikavalud jne.

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ning teraapia.

Kursuse eesmärk on anda uus oskus medikamentideta eneseabina, koduravis ja mujal ning ülevaade refleksoloogia toimimisest - teha selgeks olulisemad punktid jalatallal ning õppida neid kasutama. Ühepäevane refleksoloogia koolitus ei anna piisavalt teadmisi, et töötada refleksoloogina.

KURSUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:
Koolitusel saab baasteadmised ja praktilised oskused jalatallal asetsevatest refleksoloogilistest tsoonidest.
Koolituse ülesehitus:
*refleksoloogia põhialused ja ajalugu
*erinevad käsitlustehnikad
*tugi- ja liikumiselundite tsoonid
*lihastiku tsoonid
*siseelundite tsoonid
*meeleelundite tsoonid
*aju tsoonid
*lümfi tsoonid
*refleksoloogia kontraindikatsioonid
*elemendid varvastel – kristall, vesi, tuli, õhk, eeter

Selga palume panna mugavad riided, sest koolitusel toimub praktika ja teooria vaheldumisi.

KOOLITAJA: Kaja Rebane - refleksoloog, aroomterapeut
Kaja on lõpetanud Tallinna Meditsiinikool 1987 a.(eriala: meditsiiniõde). Soome Refleksoloogia-ja tsooniteraapiakooli Medika Nova 2001a. (eriala: refleksoloog). Soome UMG (Ulla-Maija Grace) Aroomteraapia Kooli 2004 a. (aroomterapeudi diplom). Soome Homöopaatia Akadeemia 2006 a.
(eriala: homöopaat).

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED:
Koolitusele on oodatud massöörid, terapeudid, kosmeetikud, pediküürid, tervishoiutöötajad jt spetsialistid, kes soovivad lisateadmisi klientidega töötamiseks. Samuti inimesed, kes soovivad refleksoloogiat kasutada enda ja oma lähedaste tervise eest hoolitsemisel.

ÕPIVÄLJUNDID:
Koolituse läbinu tunneb jalatalla tsoone, oskab leida olulisemaid punkte, tunneb nende punktide funktsioone ning oskab neid kasutada tervise parandamiseks.

LÕPETAMISEL: tõend koolitusel osalemise kohta
TOIMUMISE AEG: 7.aprill kell 10.00 – 17.30
KOOLITUSE MAHT: 8 akad tundi
ASUKOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn

OSALUSTASU: 72 eurot

REGISTREERU KOOLITUSELE elektroonselt goo.gl/forms/AP722l7OU4SwpUky1
või kirjutades meile tarkustekool@gmail.com

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS:
Ruumides on vajalik inventar praktilise koolituse läbiviimiseks: toolid, matid, projektor, pabertahvel, paberit ja pastapliiatseid. Hästi valgustatud ja piisavalt soojad ruumid. Ruumides on vajalik inventar praktiliste ülesannete läbiviimiseks: matid, padjad.
Pauside ajal pakutakse alati taimeteed ja suupisteid.

ÕPPEMATARJALID: Koolitusel jagatakse paberkandjal materjalid.

LISAINFO:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

271 huvitatud  ·  14 osaleb
Paastukuu eri: kevadpaastu eripära ja gurmee

Paastukuu eri: kevadpaastu eripära ja gurmee

Kolmapäev 10th aprill 2019, 18:00 - Kolmapäev 10th aprill 2019, 20:15

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Kevadise pööripäeva järel märtsis hakkavad meid mõjutama hoopis teistsugused loodusjõud kui peale sügisest pööripäeva septembris. Esimesel juhul on tegemist talveks ja teisel suveks valmistumisega. Sellest johtuvalt on ka ümber lülitamise programmid üsna erinevad. Seda nii tegevustes kui ka muidugi mõista toidulaual. Sügisene „paasturoog“ pruugi sobida sajaprotsendiliselt kevade menüüsse ja vastupidi.

Kevadpaastule pühendatud loengus räägin lahti kevadise taaskäivituse eripärad ning kuidas on need seotud astroloogiliselt loodusjõudude vahetumisega. Miks just kevad ja sügis on siin pöördepunktid ja mitte suvi ja talv? Millised oleksid erinevad võimalused paastuks ja puhastuseks. Mis on paastu ja puhastuse vahe? Kui kaua võib üks paast või puhastus kesta ning kas see sobib kõigile ühtmoodi? Millised on individuaalsed paastumise soovitused näiteks lastele ja täiskasvanutele?

Lisaks INSPIREERIVAD RETSEPTID kevadiseks gurmeepaastuks, millest mõnda saab ka kohapeal maitsta.

LOENGUL KÄSITLETAVAD TEEMAD:
- paastu ja puhastuse põhimõtteline erinevus
- millised muutused toob kaasa kevadine pööripäev keha ja meele tasandil
- praktilised näpunäited individuaalseks kevadiseks taaskäivituseks
- inspiratsiooni gurmeepaastu lauale

INSPIRATSIOONI JAGAJA:
Kaja Keil – ajurveeda elustiili- ja toitumisnõustaja, veedaliku elustiili kauaaegne praktiseerija

SIHTGRUPP:
Oodatud on kõik huvilised! Eelnevad teadmised ajurveedast ei ole vajalikud.

OSALUSPANUS:
20 EUR kohapeal sularahas või 18 EUR ülekandega hiljemalt üks päev enne seminari algust (Saaja: Veeda Aeg Osaühing / EE477700771003358428 / selgitus: ajurveeda õhtuseminar)

EELREGISTREERIMINE VAJALIK!
Registreerimiseks ja täpsema info saamiseks kirjuta palun: kaja@praktiline-ajurveeda.ee

Järgnevate seminaride ajakava ja teemad:

8. mai – „Juuksed ja nahk suvekuumuses“
... Rohkem infotVähem infot

93 huvitatud  ·  4 osaleb
Dr Eva Reich’s Bio-Energetics for Pregnancy and Birth

Dr Eva Reich’s Bio-Energetics for Pregnancy and Birth

Neljapäev 11th aprill 2019, 10:00 - Pühapäev 14th aprill 2019, 18:00

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

From April 11th to 14th there is an unique opportunity to participate in Gentle Bio-Energetics course, this gentle approach is the one-of-a-kind set of methods developed by Eva Reich and current course is specifically aimed for enhancing and supporting women in conception, child-bearing and healthy birthing.

//ESTONIAN VERSION - EESTI KEELES:
www.facebook.com/events/1101492686726134/

Gentle Bio-Energetics is a set of body psychotherapy processes that Dr. Eva Reich developed based on the therapeutic works of her infamous father psychotherapist Wilhelm Reich. This current specific methodology is aimed to create a healthy environment for mothers and babies enabling them to cope with the new situation safely and in healthy ways, also these techniques help to alleviate birth and birthing related traumas.

Wilhelm Reich was the first who brought the body subject into the psychotherapeutic processes and he discovered that by relaxing the body and dismantling it’s so-called armor, that keeps people in tension, also the psyche will relax and the various psychological, emotional and trauma-related problems will be released, that includes various problems that may otherwise inhibit conception or healthy and safe experience during the childbirth.
The methods of the Gentle Bio-Energetics are valuable therapeutic tools to help women who:
- have problems in conceiving a child or have a history or high risk of miscarriage;
- need preparation for safe child-birthing and help in alleviating related fears;
- need support during the labor and birth to ensure easier and more natural child-birth;
- need good after-birth care and support in recovery, as well as, to help both the mother and the newborn to cope with the new circumstances.

Gentle Bio-Energetics is based on the life-fact that all of us have experienced trauma of some kind that impacts the free functioning of the body (Wilhelm Reich named these impacting tensions an armor) and this may cause problems in conception, during pregnancy, in carrying it out full term, having a safe birth or in the post-labor recovery processes. The techniques taught during this course will help to release such traumas and to create safer circumstances for the newborns to arrive.

The word gentle refers here to the therapist/facilitator, whose touch and verbal interventions are supportive and gentle. In all GBE techniques use only very gentle touch and smooth movements during the body-contact – these could be compared with the gentle touch of a butterfly wing and that makes these techniques very suitable for work with pregnant women, support work during child-birth and for post-birthing support for both the mother and the child during the after-care period.

The main goal for these therapies is to release the mother or the aspiring mother from the excess physical stress and support the free flow of the bioenergy in the (pregnant) woman. Our wish is to help the mother to „melt” the blockages that stop that free flow, especially those in the pelvic area. Open and alive feeling in the pelvic region and in the rest of the body that feels safe and good is a key factor in successful conception, pregnancy and childbirth. The current method is not aimed toward awakening and reliving old traumatic emotional incidents, but just merely re-enlivening and energetically warming of the pelvic region

Eva Reich, who worked a lot with mothers and babies, has said that when the energy in the pelvic region moves freely then the health of both – the mother and the child – is safe.

The course is mostly practical. The participants are introduced with the fundamental basics of the Gentle Bio-Energetics and the methods that can be used in the work with the pregnant women and new mothers, as well as, those that can be helpful during the labor and for offering support to the newborns.

The main techniques that will be looked upon include:
- Assessing the Trauma Life Line;
- Butterfly-Touch Massage;
- Gentle Bio-Energetics Balance;
- Gentle Bio-Energetics Metamorphosis;
- Psychophonic Breathing Technique;
- Healing the Polarities.
In addition the subjects of Orgone Blanket, Bach Flower Therapies, Gestalt-dialogue and Cranial Balancing will be touched upon as supportive methods to the main methodology.

This course is intended for: Therapists working with women and babies, persons offering care and assistance during the pregnancy (midwives, gynecologists, nurses, family doctors, doulas, psychologists, therapists, nursing consultants, masseuses, pregnancy crisis consultants, yoga teachers, physiotherapists, infertility specialists, psychotherapists), but also the expectant women and families, as well as, those planning for a child.

The course is held in English (with the translation to Estonian for local participants).
The participants will be given a certificate confirming their participation.
Participants will be provided with sufficient set of materials about the acquired theories and the description of the practical tools.
This course enables you to further your knowledge in advanced course in Gentle Bio-Energetics.

Eva Reich – the creator of Gentle Bio-Energetics.
Dr. Eva Reich started her work as a doctor in the department of premature babies in the Harlem Hospital back in 1950-es. She travelled a lot and observed the pregnancy, childbirth and after-care practices in various countries and among various cultures and concluded that the birth-traumas are the main course for our “armoring”. Her goal was never to develop an ideal mothers and fathers, but to create the essential safe and vitally healthy environment in order to offer the best experience for the newborn.

Teachers:
Richard Overly (USA) – psychotherapist, theologian, the director of the Gentle Bio-Energetics Institute in NC, USA. Richard has been a practicing therapist since 1968 and is an author of several GBE study-books. He was Eva Reich’s direct student since 1985 until her death in 2008. He has took on the mission to continue Eva’s vision and legacy and is teaching GBE in Latvia, Lithuania, Singapore, Australia, Malaysia, USA, Poland, Greece and now also in Estonia.

Ilze Jankovska (LV) – the first European therapist, who graduated the full GBE 4-year certification course. Thanks to her efforts the knowledge, books and Gentle Bio-Energetics courses have reached Europe. She has held several courses in nearby countries up to date. In Tallinn she will be the assisting teacher to Richard Overly.

"A peaceful world requires healthy, happier humans. Healthier babies result in a healthier world. A good start in life should be the highest priority. The baby has a birth right to a pink, rosy beginning. The important thing for human kind is to prevent neurosis from birth on." - Eva Reich


Link for registration: goo.gl/forms/fvkzNpnzZI6i2p5s2

The course will take place in Tallinn, Estonia.
Weizenbergi 20/1, Tallinn
The cost of the course:
* Early bird: 320 EUR (registration and full tuition paid) until February 15th 2019.
*Sleepy bird: From February 16th 2019: 350 EUR
Latecomer: From March 16th 2019: 390 EUR

After registration the participant will receive a pre-payment invoice in the sum of 100 EUR the payment of which guarantees the place on the course and that is non-remunerable in the case of participation cancellation by the participant.
The number of participants is limited

Course volume: This is a 4-day course, consisting of 32 academic hours. All four days are from 10 a.m. till 6 p.m./7.p.m.

Additional information: tarkustekool@gmail.com

Contact person in Estonia: Kaia-Kaire Hunt, + 372 56 600 295
... Rohkem infotVähem infot

88 huvitatud  ·  5 osaleb
Tiibeti energeetilise bLA massaaži kursus

Tiibeti energeetilise bLA massaaži kursus

Laupäev 20th aprill 2019, 10:00 - Laupäev 20th aprill 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Tiibeti energeetilise bLA massaaži kursus

bLA (hääldtatakse La) energia on viie elemendi puhas energia, mis läbib ja moodustab inimkeha. See annab meile elujõu, tugevuse, stabiilsuse, selguse, rahulolu, hea jume ja keha harmoonilise toimimise.

bLA liigub kehas vastavalt kuu liikumisele, olles Iga päev eri punktis meie kehas, läbides 30 eri punkti meie kehas. Iga punkt vastab omakorda oma tiibeti häälikule.
Trauma, šoki, õnnetuse vms puhul võime me seda kaitsvat energiat kaotada. bLA energia kaotusele võivad viidata pidev kurbus, väsimus, ärevus, segadus, närvilisus ja eriti äkilised ja korduvad võpatusega ärkamised une ajal, arusaamatud hirmud, nõrgenenud immuunsüsteem, depression, reaalsustajuhäired, põhjuseta mäluhäired, “maandamata” tunne,

Õpetaja Drukmo Gyal õpetab pehme puudutusega massaaži, kus igat energiapunkti puudutatakse pehmelt ja iga punkti juuurde kuulub ühe tiibeti tähe häälimine. Massaaž on sügavalt lõõgastava ja energiat korrastava mõjuga, lubab kurbusel lahustuda, aitab meelelise tasakaalutuse puhul, on eluiga pikendava mõjuga.
Terapeut kasutab seega bLA massaaži tegemiseks oma keha, meelt ja häält.

See on tõhus ja ühe päevaga õpitav massaažitehnika energia tasakaalustamiseks, lõõgastumiseks ja pikema eluea loomiseks.

Kursuse sisu: bLA energia astroloogiline liikumine kehas ja massaaži tegemise õpetus

SIHTGRUPP
La massaaž sobib kõigile, kes tunnevad huvi energeetilise ja idamaade tervendamismeetodite vastu.
La massaaži sobib kasutada koos mõne teise teraapiaga (massaaž, kehateraapiad, psühhoteraapia, heliteraapia), ja on ka suurepärane iseseisev meetod oma pere aitamiseks ja toetamiseks.

LISAINFO:
La massaaži tehakse põrandal mattidel läbi riiete.
Kohapeal on võimalik soetada la-massaaži muusikaga CD.

bLA (hääldtatakse La) energia on viie elemendi puhas energia, mis läbib ja moodustab inimkeha. See annab meile elujõu, tugevuse, stabiilsuse, selguse, rahulolu, hea jume ja keha harmoonilise toimimise.

ÕPETAJA: Drukmo Gyal, Tiibeti jogiini ja Tiibeti meditsiini vaimsete tehnikate ja kehateraapiate õpetaja

TOIMUMISE KOHT:
Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool Tallinnas, Kadriorus, Weizenbergi 20/1.
Kestus 8 akadeemilist tundi

HIND:
Registreerumisel ja tasumisel kuni 01.04. 60+km, edaspidi 75+km

Õppekeel: õpe toimub inglise keeles, tõlkega eesti keelde

REGISTREERIMINE läbi lingi: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsNFRozr-FZeTlwlHzbiHjD4g4VJRK4r4tsbtC76K8pQyhog/viewform?usp=s... või
tarkustekool@gmail.com.

Muu info:

ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Teraapia ja taastusravi
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on mattidega
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: -
LÕPETAMISE TINGIMUSED: Tõend väljastatakse koolitusel osalenuile soovi korral.
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane teab la massaaži põhimõtteid ja oskab seda rakendada teiste peal
... Rohkem infotVähem infot

43 huvitatud  ·  6 osaleb
Toit kui ravim - praktiline Hiina toiduvalmistamise kursus

Toit kui ravim - praktiline Hiina toiduvalmistamise kursus

Esmaspäev 22nd aprill 2019, 18:00 - Esmaspäev 22nd aprill 2019, 20:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Parim ravim inimesele on toit – seda väljendit on kõik kuulnud. Kuid eesti loodusravis ei ole seda teemat niipalju arendatud kui Hiina Traditsioonilises Meditsiinis. Seepärast panimegi kokku tervendava toidu koolituse just Hiina tervisefilosoofiast lähtuvalt. Kui teidki huvitab, kuidas Eestis leiduvatest toiduainetest tervist andvat ja maitsvat toitu valmistada, siis tulge koolitusele „Toit kui ravim - praktiline Hiina toiduvalmistamise kursus“ 22.aprillil kell 18.00 – 20.30.
Kuidas toitu valida ja kuidas seda valmistada, sellest räägib käesoleval kursusel hiinlanna Yong Xue Hu, kes on TCM terapeut ja valmistab toitu restoranis „Lumi“. Yong Xue Hu on elanud Eestis ligi 15 aastat ja on hästi kursis Eesti kliima ja eestlaste terviseprobleemidega ning teab, kuidas ühendada eestlaste maitsed ja Hiina toitumisteraapia.

KURSUSEL KAVAS:
Alustuseks räägime koolitusel kasutatavatest toiduainetest ja nende mõjust tervisele. Seejärel suundume kööki, kus hakkame koos süüa tegema. Lumi näitab ja õpetab, kuidas ühendada eesti toiduained ja hiina tervislikud toiduvalmistamise tehnoloogiad. Lõpptulemusena valmivad maitsvad road, mida igaüks saab proovida.

MENÜÜS:
* Kartuli-ingveri salat aniispipraõliga;
* Gong Bao kana köögiviljadega (vürtsikas);
* Praetud kala magushapus kastmes (haugiga).
* Hiina tee

Koolitus on praktiline, kus toidu valmistamine ja jutu vestmine käivad käsikäes. Osalejad saavad toiduvalmistamisel kaasa lüüa, nii et hiljem kodus oleks kindlam tunne toite järgi teha.

KOOLITUSE SIHTGRUPP:
Kõik inimesed, kes hoolivad oma tervisest ja otsivad uusi teadmisi ning oskusi, kuidas tervist toetavat toitu valmistada.

TOIMUMISE AEG: esmaspäev, 22.aprill kell 18.00 - 20.30
ASUKOHT: Tallinn, Suur-Patarei 2, Restoran Lumi
TÖÖKEEL: koolitusel tõlge inglise keelest eesti keelde

OSALUSTASU: 55 eurot
Hind sisaldab koolitust, praktiliseks tööks vajalikke vahendeid ja toitu.

REGISTREERU KOOLITUSELE goo.gl/forms/AP722l7OU4SwpUky1
või saada e-mail tarkustekool@gmail.com

Palume koolitusele registreeruda, sest kohtade arv on piiratud.

Lisainfo:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

43 huvitatud  ·  3 osaleb
Ennasthoidva klassikalise rootsi massaaži baaskursus

Ennasthoidva klassikalise rootsi massaaži baaskursus

Reede 26th aprill 2019, 10:00 - Pühapäev 28th aprill 2019, 16:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Klassikaline massaaž on kõige laiemalt levinud massaažiliik. Sageli tuntakse seda ka rootsi massaaži nime all. Klassikalisel massaaži on mitmeid olulisi mõjusid - alates lõdvestusest kuni organismi jääkainetest puhastamiseni, seega on baasoskusi hea teada mitte ainult professionaalsetel massööridel, vaid kõigil, kes puutuvad kokku inimestega aitaja rollis - kehaterapeudid, ilu- ja spaateenuste pakkujad, õed, arstid, füsioterapeudid, psühhoterapeudid, loodusterapeudid jne.

Klassikalise massaaži algvõtteid on hea teada ka selleks, et oma koduseid aidata ja toetada - kel siis vahel poleks õlad kinni või turi kange. Klassikalise massaaži baastõdesid on hea teada ka iseenda aitamiseks, kuna kursuse käigus pööratakse eraldi tähelepanu ka massööri enda rühile, kehakasutusele,ergonoomikale, mida saab rakendada muudestki valdkondades kui vaid massaaži tehes.

On teada, et veel üsna hiljuti oli eestlastel kombeks lastel paluda päevatööst koormatud keha lõdvestamiseks “seljas tatsuda”. Miks mitte siis peamiseid massaaživiise ja -võtteid veidi teadlikumalt omandada!

Klassikalise massaaži metoodika lähtub inimese anatoomiast ja füsioloogiast ning masseerimisel kasutatakse erinevaid võtteid nagu hõõrumine, silumine, pigistamine, raputamine, löökvõtted jne. Igal võttel on kindel mõju ja kasutusotstarve.

Klassikaline massaaž tegeleb põhiosas lihaste lõõgastamisega ja seda teostatakse manuaalselt ehk käte abil tervele kehale või mingile piirkonnale. Massaaži puhul üks olulisim lähtekoht on selle turvalisus - et aitaja ei teeks aidatavale kahju. Turvalisus on oluline ka massööri enda seisukohalt - kuidas tegutseda võimalikult ergonoomiliselt ja ennastsäästvalt. Sageli jäetakse kehateraapiaid õppides see oluline nüanss tähelepanuta.

KUIDAS TOIMIB
Massaaž toimib lihastele, lisaks ka nahale, naha aluskudedele, närvidele, veresoontele. Otsese mehaanilise toime kõrval mõjutab massaaž organismi ka reflektoorselt - nahas leiduvate närviretseptorite kaudu liigub info kesknärvisüsteemi, mis on terve keha kontrollikeskuseks. See omakorda käivitab vastavad protsessid, nii näiteks massaaži stressivastane toime seisneb heaolutunde avaldumises, mille põhjustajateks on mehaanilise kontakti toimel organismi enda poolt sünteesitud mõnuained endorfiinid.

Klassikalise massaaži loojaks peetakse rootslast Peter Lingi, kes selle 19.saj algul välja arendas. Tema uskus, et hea tervise alustalaks on tõhus vereringe ja elastsed lihased.
Klassikaline massaaž
- kiirendab ainevahetust ja aktiveerib lümfiringet
- puhastab organismi jääkainetest
- parandab vereringet ja kudede toitainetega varustamist
- leevendab nii vaimset kui füüsilist pinget e stressi (endorfiinide vabanemine)
- lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kõõluseid; vabastab liigeseid
- rahustab valupunkte
- trimmib nahka

KLASSIKALISE MASSAAZI BAASKOOLITUSEL ÕPID
peamisi massaaživõtteid ja teostama klassikalist massaaži algtasemel;
tundma iseennast, töötama ennastsäästvalt ja oma keha hoides;
teadma peamisi massaaži näidustusi ja vastunäidustusi;
töötama teise inimsega.

KES ON KOOLITUSELE OODATUD
- kehaterapeudid, ilu- ja spaateenuste pakkujad, õed, arstid, füsioterapeudid, psühhoterapeudid, loodusterapeudid, massöörid, pilatese treenerid, joogaõpetajad jne jne
- juba töötavad massöörid, et korrata ja meelde tuletada oma keha ergnonoomilist käsitlust
- massööriks õppinud, kel on jäänud sisse paus ja soovivad baasvõtteid meelde tuletada
- loodusterapeudid, spaa- ja kehaterapeudid, kes on õppinud muid kehateraapiaid, kuid soovivad tõhusaid baasteadmisi klassikalisest massaaažist
- lihtsalt huvilised, kes soovivad kodus oma kaaslast, lapsi või lähedasi massaaživõetetega turvaliselt toetada.


KOOLITAJA: Irina Meinvald on kvalifitseeritud massöör-terapeut, pilatese treener, spordimassöör, massaažikoolitaja ja uskuge või mitte - maadlustreener. Ira on eriline massaažiõpetaja, kes ei pea paljuks vajadusel massaažitunnis luuletustki lugeda ja kelle jaoks on tähtsaim osa õpetusest inspireerida, julgustada ja arendada.
Ira üteb, et “Massöör peab ise ka terve olema ja ka oma töös on tal võimaik kasutada hulk asendeid ja harjutusi, et säilitada püsivalt head füüsilist vormi.” Kas pole hooliv?
Ira on saanud Kultuurkapitali aastapreemia ja tunnustusi Olümpiakomiteelt, ikka oma tegevuse eest inimeste aitamisel ja parema tervise poole suunamisel. Ira peab oluliseks inimeses terviku nägemist - tema käekiri massöörina on eriline ja seda pole võimalik kellegi teisega segamini ajada. Ira õpetatav massaaž sobib nii hellatundelisele kui ka karmimat survet taluvale kliendile.

Registreerimine koolitusele läbi lingi:
goo.gl/forms/BFLhbfHDbCV9iA3p1 või krjutades tarkustekool@gmail.com

Koolituse toimumise aeg: 26.-28. Aprill ja 17.-19. mai, kokku 6 päeva
Koolituse maht: auditoorse õppe maht 48 tundi

Koolituse toimumiskoht: Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool, Weizenbergi 20/1, Tallinn

Grupp on väike - 8-10 inimest, mis teeb kursusest eriti intiimse, lausa butiigiliku koolituse, kus õpetaja toetust jagub kõigile.

6-päevase baaskoolituse maksumus on 360+km, mida saab tasuda mitmes osas.
Registreerimise järel saadetakse e-posti teel ettemaksuarve summas 60+km, mis jääb loobumisel tagastamatuks.
Lisainfo: tarkustekool@gmail.com, tel: 56 600 295.


ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED:
Koolitusele on oodatud kõik huvilised, eelnevad teadmised massaažist ega lääne meditsiinist ei ole vajalikud.

LÕPETAMINE:
Kõik programmi lõpetajad saavad tunnistuse.
Tunnistuse saamise eelduseks on:
– koolitustel osalemine vähemalt 100% mahus,
– õppemaksu tasumine 100%,
– praktilise eksami sooritamine õpingute lõpus.

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS
Klassikalise massaaži koolitus toimub ruumis, kus on vajalik soojus, valgustus ja massaazimatid ning-lauad praktiliste harjutuste läbiviimiseks.

ÕPPEMATERJALID: Lihaste kaardid.

tarkustekool.ee
... Rohkem infotVähem infot

45 huvitatud  ·  3 osaleb
Hiina meditsiini alused - kanalid ja energiapunktid

Hiina meditsiini alused - kanalid ja energiapunktid

Laupäev 27th aprill 2019, 9:00 - Pühapäev 28th aprill 2019, 14:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Kui organismi kohanemine väliskeskkonnaga on tasakaalus ja tema sisemised talitlused kulgevad harmooniliselt, on inimene terve. Kuid haigustekitaja võib tungida inimesse, kui tema qi on mingis kohas puudulik. Seega, peab inimene kogu aeg hea seisma, et qi voolaks ja liiguks.

Kuna Hiina meditsiin peab inimkeha ühtseks tervikuks, peetakse ka iga selle üksikut osa mingil määral terviku seisundi peegeldajaks. Jälgides seda, mis toimub „lokaalselt“ keha välispinnal ehk vaadates näo jumet, keelt, kõrvu ning katsudes pulssi, võib teha järeldusi selle kohta, mis toimub keha sees ja missugune on tervise üldseisund.

Hiina meditsiinis on koed ja organid ühtse terviku osad ja seetõttu on nende füsioloogilised funktsioonid üksteisega seotud. Kui ühte tabab tõrge või patoloogiline muutus, peegeldub see vältimatult kohe ka teistes. Näiteks, neerud ja kõrvad kuuluvad kokku, samuti on neerud seotud ajuga. See tähendab, et kui neerudega on probleeme võib põhjus peituda hoopis inimese mõtlemises. Kui aga neerud on haiged, saab neid ravida stimuleerides energiapunkte näiteks kõrvadel.

Käesoleval koolitusel tuleb lähemalt juttu kõigest eelmainitust, kuid räägitakse ka sellest, kuidas hoida end tervena ja kuidas avastada oma terviseprobleemide põhjuseid. Teadaolevalt ei tegele Hiina meditsiin mitte tagajärgedega vaid pigem ikka haiguse põhjustega. Koolitusel õpitakse meridiaane ja neil paiknevaid energiapunkte, et avastada neil peegelduvad siseorganite probleeme. Samuti räägitakse koolitusel haigustest, diagnoosimise meetoditest ja ravivõtetest, kuidas end ja oma pere aidata.

Koolitusele on oodatud kõik huvilised!

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ning teraapia

KURSUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:
Hiina traditsioonilise meditsiini põhimõtted;
Meridiaanid;
Meridiaanidel asuvad energiapunktid;
Meridiaanide ja punktide funktsioonid,
Näited haigustest ja nende ravist punktidega;
Ravitehnikad ehk energiapunktide stimuleerimise võtted (moksa, kupud, punktmassaaž, akupunktuur, Baduanjin harjutused);
Lühidalt ka toidu ja tee rollist tervena püsimisel.

KOOLITAJA: Yong Xue Hu (Lumi).
Lumi on Hiina traditsioonilise meditsiini terapeut ja massöör. Lumil on pikaaegsed kogemused diagnostikas, Qigong harjutuste praktiseerimisel ja õpetamisel ning erinevate Hiina meditsiini manuaalteraapiate rakendamisel. Lumi on õppinud Hiina Traditsioonilist Meditsiini Fuijanis, kuid elanud ja töötanud viimased 15 aastat Eestis.

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED:
Koolitusele on oodatud kõik huvilised, eelnevad teadmised ei lääne ega hiina meditsiinist ei ole vajalikud.

ÕPIVÄLJUNDID:
Koolituse läbinu tunneb Hiina tervisekäsitluse põhimõtteid; mõistab meridiaanide süsteemi ja ideed; tunneb meridiaane ja olulisemaid energiapunkte. Omab ülevaadet Hiina traditsioonilise meditsiini ravitehnikatest, millest lihtsamaid saab ka punktide stimuleerimiseks kasutada enda või oma lähedaste peal.

LÕPETAMISEL: tõend koolitusel osalemise kohta.
TOIMUMISE AEG: 27.-28.04 2019 kell 09.00-14.30
KOOLITUSE MAHT: 12 akad tundi
ASUKOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn
TÖÖKEEL: koolitusel tõlge inglise keelest eesti keelde

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS:
Ruumides on vajalik inventar loengute läbiviimiseks: toolid, lauad, projektor, pabertahvel, paberit ja pastapliiatseid.
Pauside ajal pakutakse alati taimeteed ja suupisteid.

OSALUSTASU: 100 eurot + km (hind käibemaksuga 120 eurot)
Hind sisaldab koolitust ja teepause.

REGISTREERU KOOLITUSELE goo.gl/forms/AP722l7OU4SwpUky1
või saada e-mail tarkustekool@gmail.com

Lisainfo:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

115 huvitatud  ·  3 osaleb
Releasing - Dr Lindwalli Vabastamise meetodi grupisessioon

Releasing - Dr Lindwalli Vabastamise meetodi grupisessioon

Kolmapäev 1st mai 2019, 13:30 - Kolmapäev 1st mai 2019, 17:00

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

The Power of Releasing - Dr Lindwalli Vabastamise meetodi grupisessioon

Sel kevadel on erakordne võimalus esimest korda Eestis osa saada Dr Lindwalli maailmakuulsast Vabastamise meetodist. Selleks, et võimalikud paljud inimesed saaksid oma nahal kogeda selle võimsa meetodi tulemuslikkust, teevad õpetajad Heiko ja Selina Niedermeyer poolepäevase sissejuhatava loengu koos grupisessiooniga.

(IN ENGLISH: www.facebook.com/events/594794374281894/)

Heiko ja Selina on töötanud koos suurte gruppidega pea igas maailma otsas. Grupisessioonil tutvustatakse Lindwalli Vabastamise protsessi, räägitakse selle võimsa ja eriliselt sügava teraapia efektiivsuse põhjustest ja sellest, kuidas igaüks ise saab kasutada seda teraapiat oma emotsionaalse valu, vaimse tervise probleemide ja isegi krooniliste füüsiliste probleemide lahendamisel.

Lisaks toimub grupisessioon, mille käigus juhivad Heiko ja Selina pehmelt osalejad läbi sügaval südames peidus olevate emotsionaalsete teemade ja traumade.
Need teemad võivad olla seotud mineviku valusate kogemustega, ja/või negatiivsete programmeeringutega, mida oleme ise tänu läbielatule endale loonud ja mis piiravad meie elus suhete karjääri, tervise, vaimsuse või heaolu toimimist.

Grupisessioonid on väga suure väekusega, peale mida tunnevad osalejad oma südant ja keha palju kergemalt ja rõõmsamalt ja tekib kindlasti ka äratundmine, millistes kohtades elus me võime veel Vabastamise tehnikat kasutada, et luua endale parem elukvaliteet, et vabastada kaua kaasas kantud traumasid ja teemasid…


Lindwall Releasing® või lihtsalt ..vabastamise tehnika on loodud 1970 aastal Dr. E.E. Isa and Ruth Yolanda Lindwall poolt ja on leidnud laia kasutust kogu maailmas.
Sügavalt vaimse inimesena sai Dr Lindwall sai selle meetodi ühe meditatsiooni käigus. Selgus, et “ma vabastan…, ma vabastan…” sõnadel on äärmiselt suur positiivne efekt inimese meelele, emotsioonidele ja füüsilisele kehale. Peale etteantud sõnastuste kordamist koos teatava meelepraktikaga koges dr Lindwall väga kiireid tulemusi mitmete (krooniliste) probleemide lahendamisel.

Heiko ja Selina olid dr Lindwalli õpilased vastavalt 28 ja 19 aastat. Nad on töötanud 23 riigis ja on tänaseks populaarseimad ja enimnõutumad Vabastamise tehnika õpetajad maailmas. Lisaks oma terapeuditööle teevad nad ka palju tööd vabatahtlikuna, Kuala Lumpuri narkosõltlaste Läbimurde Keskuses ja töötavad lihttööliste ja naistega, kes on kannatanud vägivalla all.
Vaata ka: thepowerofreleasing.com/l

SIHTGRUPP
Vabastusteraapiat võib õppida igaüks, kes soovib kogeda sügavate teemade lahendamist.
Sissejuhatav kursus on mõeldud teraapiaga tutvumiseks ning ise kogemiseks ning ka oma elu teiste piiravate probleemide ja mustrite lahendamiseks.


TOIMUMISE KOHT:
Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool Tallinnas, Kadriorus, Weizenbergi 20/1.

HIND:
Registreerumisel ja tasumisel kuni 01.aprill. 50 eurot ,edaspidi 60 eurot.

Õppekeel: grupisessioon toimub inglise keeles, tõlkega eesti keel

REGISTREERU KOOLITUSELE läbi lingi: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsNFRozr-FZeTlwlHzbiHjD4g4VJRK4r4tsbtC76K8pQyhog/viewform?usp=s...
või kirjutades tarkustekool@gmail.com

Lisainfo: tarkustekool@gmail.com, tel: 56 600 295

Muu info:

ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on toolide ja pabertahvliga
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: -
LÕPETAMISE TINGIMUSED: Tõend väljastatakse koolitusel osalenuile soovi korral.
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane tunneb teraapia aluseid ja oskab seda kasutada enda peal.
... Rohkem infotVähem infot

6 huvitatud  ·  2 osaleb
The Power of Releasing - Group session in Tallinn, Estonia

The Power of Releasing - Group session in Tallinn, Estonia

Kolmapäev 1st mai 2019, 13:30 - Kolmapäev 1st mai 2019, 17:00

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

This spring there is an unique opportunity to take part of the Releasing group session in North-Europe, Estonia. The session with short lecture about The Lindwall Releasing process will take place on 1st of May, in Tallinn.

// EESTIKEELNE INFO: www.facebook.com/events/2346957488918207//

Heiko and Selina have worked successfully with many large groups of people around the world. In a group session, they will introduce the concept and method of The Lindwall Releasing process, so that participants will understand the efficacy of this powerful and profound process and how everyone can use it in their lives to resolve and heal emotional pain, mental disturbances and even chronic physical issues.

Tuning in to what the group needs to release at the session, Heiko and Selina will work with you to release deep-seated emotional issues that lie in your heart including old painful decisions and negative programing that limit your life in your relationships, finances, career, health, spirituality and general well-being and happiness.

You will leave this powerful session feeling much lighter and happier in your heart and body and having a good idea on how you can use Releasing in your life.

ABOUT HEIKO and SELINA
For coming on two decades, Heiko and Selina Niedermeyer have been working together with multitudes of individuals from around the world, freeing their hearts and minds from pain and suffering and giving new purpose, clarity and personal power in their lives.
Heiko and Selina were taught and mentored for 28 years and 19 years respectively by Dr E.E. Isa Lindwall and his wife, Ruth Yolanda Lindwall, who are the founders of the Lindwall Releasing process. Since then, their work has touched and changed the lives of people from all walks of life from 23 countries; from millionaires and royalty to depressed people and drug addicts. Tireless and wholeheartedly dedicating their lives to empowering others around them, Heiko and Selina regularly conduct private sessions, large group sessions and powerful intensive retreats internationally and have even extended their services to providing seminars for business entrepreneurs in China and Malaysia and hosting webinars on various vital topics that pertain to the human condition and painful limitations.
They are now recognised as among the most experienced Releasers and Releasing teachers in the world and have been invited to host as well as guest in seminars in Singapore, Malaysia, China, Poland and the UK. Word of their success continues to spread as they have also given interviews on Radio live in Singapore 98.5 FM, Las Vegas and BFM 89.9 Malaysia, as well as making several appearances on NTV7, The Breakfast Show in Malaysia.

Heiko and Selina are also heavily involved in volunteer work, reaching out to the less fortunate to help them seek better paths in their lives, or break free from physical and mental bondage that threaten to harm themselves or their loved ones around them. Past beneficiaries include drug addicts from The Breakthrough Center in Kuala Lumpur and domestic workers and women who suffer domestic abuse.
Vaata ka: thepowerofreleasing.com/

VIDEOS:
www.youtube.com/user/thepowerofreleasing/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd&fbclid=IwAR26TQixgPxH1W...

Registration and additional information: tarkustekool@gmail.com

The course will take place in Tallinn, Estonia.
Weizenbergi 20/1, Tallinn

COST OF THE SESSION
Early bird: 50 EUR (registration and full tuition paid) until april 15th 2019. Latecomer: From April 16th 2019: 60 EUR

Course volume: This is a half day event from 13.30-17.00.

Contact person in Estonia: Kaia-Kaire Hunt, + 372 56 600 295
Session and lecture will be in English with translation to Estonian.

SEE ALSO ABOUT INTENSIVE RETREAT in the End of May in Estonia: www.facebook.com/events/784078065283323/

Welcome!
... Rohkem infotVähem infot

1 huvitatud
Hiina peamassaaži kursus

Hiina peamassaaži kursus

Laupäev 4th mai 2019, 9:00 - Laupäev 4th mai 2019, 16:00

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Hiina peamassaaži teostatakse läbi meridiaanide ja energiapunktide mõjutamise. Punktide mõjutamine on lõõgastava toimega nii peale kui ka kogu kehale, sest pähe suunduvad meridiaanid on seotud erinevate kehaorganitega. Hiina peamassaaž on eelkõige raviva toimega. Peamassaaži tulemusena paraneb aju vereringe, keskendumisvõime ja une kvaliteet.

Probleemid peaga on erinevad, esineda võib lihtsalt peavalu, uimasust, mälu kaotust, pearinglust jne. Samuti esineb valu pea erinevates osades, kuklas, otsmikul, külgedel vm. Hiina meditsiini järgi on võimalik otsida peavalu põhjuseid organitest, mille meridiaanid ulatuvad pähe. Kui organite töö on häiritud võib see tekitada peavalusid pea erinevates osades.

Hiina peamassaaž on tihedalt seotud näoga. Inimese näol asuvad väga olulised energiapunktid, mida vajutades saame ennast, lähedasi või kliente aidata ka sagedaste ja igapäevaste tervisemurede puhul. Näiteks vajutades punkte silmade ümbruses, saab parandada nägemist või keskendumisvõimet. Nina ümbruses on punkte millega ravida külmetust või avada kinnist nina.

Hiina meditsiin on aastatuhandete vanune teoreetiline ja praktiline süsteem, mille eesmärgiks on saavutada organismi sisemine tasakaal keha ja väliskeskkonna vahel. Kui keha sisemuses läheb midagi korrast ära, annab keha sellest alati sümptomitena märku. Osates lugeda neid märke, on võimalus üles leida haiguse tõeline põhjus.

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ning teraapia

KOOLITUSE ÜLESEHITUS:
Lühidalt Hiina Traditsioonilise Meditsiini olemusest;
Meridiaanide olemus ja paiknemine;
Energiapunktid näol, peas, kaelal.
Peamassaaži näidustused ja vastunäidustused;
Peamassaaži praktilised võtted (s.h nägu).

KOOLITAJA: Yong Xue Hu (Lumi).

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED:
Koolitusele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad omandada uusi oskusi. Eelnevad teadmised Hiina meditsiinist ja anatoomiast ei ole eelduseks.

ÕPIVÄLJUNDID:
Koolituse läbinu tunneb Hiina tervisekäsitluse põhimõtteid; mõistab meridiaanide süsteemi ja ideed; oskab läbi viia pea ja näo massaaži.

TOIMUMISE AEG: 4.mai kell 9.00 – 16.00
ASUKOHT: Weizenbergi 20/1, Tallinn
TÖÖKEEL: koolitusel tõlge inglise keelest eesti keelde
LÕPETAMISEL: tõend koolitusel osalemise kohta.

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS:
Ruumides on vajalik inventar loengute läbiviimiseks: toolid, lauad, projektor, pabertahvel, paberit ja pastapliiatseid. Hästi valgustatud ja piisavalt soojad ruumid, et viia läbi kehahooldusprotseduure. Ruumides on vajalik inventar praktiliste ülesannete läbiviimiseks: massaažilauad, õli, kupud, pabersalfrätikud, linad, käterätid.
Pauside ajal pakutakse alati taimeteed ja suupisteid.

ÕPPEMATARJALID: Koolitusel jagatakse kaardid energialiinide ja punktidega.

OSALUSTASU: 80 eurot + km (hind käibemaksuga 96 eurot)
Hind sisaldab koolitust, koolituseks vajalikke vahendeid ja teepause.

REGISTREERU KOOLITUSELE goo.gl/forms/AP722l7OU4SwpUky1
või saada e-mail tarkustekool@gmail.com

Lisainfo:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 5241650
... Rohkem infotVähem infot

196 huvitatud  ·  13 osaleb
Juuste ja naha hooldus suvekuumuses

Juuste ja naha hooldus suvekuumuses

Kolmapäev 8th mai 2019, 18:30 - Kolmapäev 8th mai 2019, 20:15

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Juuksed ja nahk on ajurveedas sõna otseses mõttes meie hea tervise lakmuspaberid. Mõlemad on samaaegselt seotud ka väliskeskkonna ja selle mõjudega. Seda nii füüsilisel kui ka peenemal tasandil. Aegade algusest on peetud pikki ja lopsakaid juukseid atraktviisuse sümboliks ja seda eriti naiste puhul. Milline on juuste ajurveedalik valem ja millist ülesannet täidavad nad füüsilise keha tasandil? On’s lühikesed või pikad juuksed pelgalt maitse küsimus?

Nii nagu toidulaud, on ka juuste ja naha hooldus pisut erineva sõltuvalt aastaajast. Suve saabudes muutub see eriti oluliseks ning just neile, kellele loodus on kaasa andnud ohtralt tule elementi. Millega, kui tihti ja kuidas juukseid pesta? Millal lõigata ning millal mitte? Kuidas suvel juuste ja naha eest hoolt kanda ning millised õlid selleks kõige paremini sobivad? Milline on parim päikesekaitse vahend nii nahale kui juustele?

LOENGUL KÄSITLETAVAD TEEMAD:
- juuksed ja nahk füüsilise keha süsteemis
- juuksed ja nahk kui kaitsevahend
- juuste ja naha igapäevane hooldus suvel
- juuste tervist toetav toonikum

INSPIRATSIOONI JAGAJA:
Kaja Keil – ajurveeda elustiili- ja toitumisnõustaja, veedaliku elustiili kauaaegne praktiseerija

SIHTGRUPP:
Oodatud on kõik huvilised! Eelnevad teadmised ajurveedast ei ole vajalikud.

OSALUSPANUS:
20 EUR kohapeal sularahas või 18 EUR ülekandega hiljemalt üks päev enne seminari algust (Saaja: Veeda Aeg Osaühing / EE477700771003358428 / selgitus: ajurveeda õhtuseminar)

EELREGISTREERIMINE VAJALIK!
Registreerimiseks ja täpsema info saamiseks kirjuta palun: kaja@praktiline-ajurveeda.ee
... Rohkem infotVähem infot

40 huvitatud  ·  2 osaleb
Koerte- ja kassimassaaži algkursus

Koerte- ja kassimassaaži algkursus

Reede 10th mai 2019, 17:00 - Pühapäev 12th mai 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Nii, nagu inimesed, vajavad hoolitsust ja tervise toetust ka koerad ja kassid. Seepärast on meil tulemas üks üsnagi eriline koerte- ja kassimassaaži kursus, et õppida ka oma lemmikuid aitama ja nende eest paremini hoolitsema. Inimene on ju ka tervem ja rõõmsam, kui saab oma lemmikule toetust pakkuda! 🙂

(Jah, lugesite õieti - kursusel õpitakse nii korte- kui kassimassaaži, kuna tegemist on väga sarnase massaažiga, "klientideks" kasutatakse siiski koeri, et mitte tekitada massaažiõppest suuremat sorti koerte ja kasside ajalooliste omavaheliste arveteklaarimiste paik :))

Paljud lemmikloomi vaevavad/häirivad probleemid on leevendatavad massaažiga. Massaaž avaldab positiivset mõju nii lemmiklooma füüsisele kui ka psüühikale, mõjutades tema igapäevast toimetulekut ja käitumist.

Kursusel:
* õpid tundma koera ja kassi anatoomia ja füsioloogia eripärasid
* saad ülevaate sagedamini esinevatest haigustest ja haigusseisunditest ning normaalse arengu kõrvalekalletest koertel ja kassidel
* saad lühiülevaate koera ja kassi psühholoogiast ja käitumist mõjutavatest teguritest ning toitmisel tehtavatest vigadest
* õpid oma neljajalgset sõpra masseerima ja lahendama massaaži abil erinevaid lihtsamaid terviseprobleeme
* praktiline õppetöö toimub koos sinu neljajalgse sõbraga (koeraga). Praktika osas saab koeri nn jagada - paari peale võib harjutada ühe koera peal.

Kursus on täpselt sulle, kui hoolid neljajalgsetest sõpradest ja soovid oma hoolimist neile näidata massaažiga!

Juhendaja Irina Bukk

Irina Bukk on Eesti Maaülikooli lõpetanud loomaarst, III kategooria kutsemassöör, koertemassöör. Läbinud koera ja hobuse massaaži koolitused Soomes ja Hannoveri loomaarstide kõrgkooli Saksamaal.

NB! Selleks, et õpetaja jõuaks kõiki jälgida, on praktilise osas kohtade arv maksimaalselt 7 inimest.

TOIMUMISE AEG:
Kursus toimub kolmel päeval, vastavalt reedel 4 ja laupäeval ning pühapäeval 8 akadeemilist tundi.
10. mai - kl 17 - 19.30 - sissejuhatus, teooria
11. mai - kl 10 - 13.15 - teooria kl 15 - 17.30 praktika koos koeraga
12. mai - kl 10 - 13.15 - teooria kl 15 - 17.30 praktika koos koeraga

KOOLITUSE MAHT: auditoorine töö 20 akadeemilist tundi, kodutöö 4 ak tundi
ASUKOHT: Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool, Weizenbergi 20/1, Tallinn

OSALUSTASU: 95+km eurot registreerimisel kuni 31.03, edaspidi 115+km.

REGISTREERU KOOLITUSELE elektroonselt goo.gl/forms/D6AVHkVqzBh6AaH83 või kirjutades meile tarkustekool@gmail.com. Peale registreerumist saadame Sulle arve, mille õigeaegne tasumine garanteerib koha koolitusel.

LISAINFO:
E-mail: tarkustekool@gmail.com
Tel: 56 600 295

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED:
Koolitusele on oodatud kõik huvilised, eelnevad teadmised koerte või kasside massaažist ei ole vajalikud.

LÕPETAMINE:
Kõik programmi lõpetajad saavad vastavasisulise tõendi.
Tõendi saamise eelduseks on:
– koolitustel osalemine vähemalt 100% mahus,
– õppemaksu tasumine 100%,

ÕPPEKESKKONNA KIRJELDUS
Klassikalise massaaži koolitus toimub ruumis, kus puudub mööbel ja vaibad, on mahe valgus ja teooria osas toolid.

ÕPPEMATERJALID: Looma anatoomia kaardid

tarkustekool.ee
... Rohkem infotVähem infot

370 huvitatud  ·  29 osaleb
Mänguteraapia kasutamine töös hüperaktiivsete lastega

Mänguteraapia kasutamine töös hüperaktiivsete lastega

Pühapäev 12th mai 2019, 9:30 - Pühapäev 12th mai 2019, 16:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Mänguteraapia kasutamine töös hüperaktiivsete lastega

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire ehk hüperaktiivsusega on kokku puutunud tõenäoliselt iga lastega tegelev spetsialist ning ka paljud lapsevanemad. Hüperaktiivsed lapsed on terapeutidele ja lastega töötavatele spetsialistidele reeglina suureks väljakutseks.

Mänguteraapia on teraapiasuund, mis on mõeldud just lastega tegelemiseks (3- kuni 16-aastased). Mänguteraapiast on abi paljude keerukate olukordade puhul, muuhulgas saab sellega toetada hüperaktiivset või aktiivsus-tähelepanuhäirega last.
Mänguterapeutiline lähenemine võib olla kasulik ka lastele, kellel on pidevad probleemid koolis, kodus või teistes eluvaldkondades. Mänguterapeudi tööriistakasti kuulub palju erinavaid tööriistu - kasutatakse liiva, savi jt voolimismasse, käpiknukke, värve, looduses leiduvaid materjale, muusikainstrumente, loovat visualiseerimist, biblioteraapia elemente, maske jne.

Kursusel anname ülevaate sellest, et mis on mänguteraapia ja kuidas mänguterapeutiline lähenemine annab võimaluse lapse toetamiseks hoolikalt valitud meetodite abil, et aidata tal saada teadlikuks temas toimuvast ning oma emotsioone ja mõtteid väljendada.

NB! Koolitus on praktilise suunitlusega, mistõttu ootame osalejatelt valmisolekut ka iseendaga tööd teha. Õpitakse terapeutilisi, mitte õpetamise/kiire lahenduse pakkumise tehnikaid.

Koolitus sobib lastega töötavatele terapeutidele, õdedele, sünnitoetajatele, perearstidele, õpetajatele, sotsiaaltöötajatele, lastekaitsespetsialistidele, aga ka lihtsalt oma lapse arengule tuge pakkuda soovivatele lapsevanematele.

Kursust viib läbi koolitaja ja mänguterapeut Sirli Kivisaar.
Sirli Kivisaar on pika koolitajakogemusega terapeut ja mänguteraapia maaletooja Eestis.
Tema huvi erinevate suhtlemisteooriate ja inimese mõtlemise muutmise vastu sai alguse juba Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd õppides.
Mänguteraapiaga on ta kokku puutunud 2009. aastast, kui läbis esimese pikema 120-tunnise mänguteraapia koolituse, millele järgnesid erinevad sama valdkonnaga seotud täiendkoolitused ning 2013. aastal lõpetas ta mänguetrapeudi aastase väljaõppe. 2010 aastal lõpetas ta OÜ "Terviklik Mina"-s ja SACH International´is kolm aastat kestnud psühhoterapeudiõpingud. Lisaks on tema täiendõpe muuhulgas hõlmanud pereteraapiat ja erinevaid kehateraapiaid. Hetkel tegutseb ta funktsionaalse toitumise terapeudi ja psühhoterapeudina OÜ Via Naturale ning koolitab mänguterapeute Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis. Ta on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutajaliige ja juhatuse esimees.

Registreerimine õppepäevale toimub läbi lingi:
goo.gl/forms/DvDw7nQ9S51DV3Gg1

Kursuse toimumiskoht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Kursuse maksumus: 75 eurot+km registreerimisega kuni 15.märts. Edaspidi hind 90 eurot+km. Peale registreerimist väljastatakse tagastamatu sissemaksuarve 35eurot+km , mille tasumine garanteerib koha kursusel.

Osavõtjate arv on piiratud.
Kursuse maht: 8 tundi auditoorset tööd

Lisainfo: tarkustekool@gmail.com
****
Muu info:
ÕPPEKAVA NIMETUS: Mänguteraapia kasutamine töös hüperaktiivsete lastega
ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on sisustatud kirjutuslaudade ja toolidega, õppematerjalidega, tehniliste vahenditega ja abivahenditega praktika läbimiseks.
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: A4 konspekt
LÕPETAMISE TINGIMUSED: Tõend väljastatakse koolitusel kogumahus osalenuile
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane teab mis on mänguteraapia ja kes on mänguterapeut, saab teamised terapeutilise ja igapäevase mängu vahelisest erinevusest.
... Rohkem infotVähem infot

359 huvitatud  ·  18 osaleb
The Power of Releasing Intensive Retreat with Heiko and Selina

The Power of Releasing Intensive Retreat with Heiko and Selina

Neljapäev 23rd mai 2019, 11:00 - Pühapäev 26th mai 2019, 12:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Join this retreat for some deep soul healing. Leave old emotional, mental and chronic physical pain, issues and baggage behind you forever and experience your life with a much lighter, happier heart and discovering your True Purpose.

In May during The Power of Releasing Retreat in Estonia you can experience the Lindwall Releasing process in it's full beauty and power.
You will also be taught basics of this technique so you can use it and benefit from it for the rest of your life. You will take home a most powerful and effective tool to support yourself and your friends and family. It's not a shallow quick-fix-cure-all even though thousands of people have experienced amazing, far-reaching results just from one retreat alone and so can you.

This retreat is designed to free yourself from the most crucial inner obstacles in your current personal life. In other words, 'to delete the present virus on your heart drive' NOW and at the same time provide you with a powerful tool that when practiced can give you amazing lasting results across your life. Interested to learn more?

Free yourself from:
1) Emotional pain from the past and present.
2) Negative programming from your childhood, from family, teachers, your culture, and society.
3) Negative and emotional decisions that you have made or forgot that you've made that are still running your life today.
4) Fears, anxiety, and trauma.
5) The root of chronic physical ailments like backaches, shoulder aches, stomach problems, etc.
6) Anger and resentment towards yourself or others that you find difficult to forgive.
7) Feelings of powerlessness.
8) Depression.
9) Career blocks.
10) Programs that interfere with your connection and alignment with your divine Self and Source.

What You Get:
* Heal and clear emotional pain
* Resolve and heal personal and business relationships in current or past issues
* Clear your karma
* Alignment with your divine Self and Source
* Increase self-esteem and self-confidence
* Clear limiting mindsets that have negative effects on a person's finances, business and career
* Heal chronic physical ailments which have an emotional or mental cause
* Achieve clarity of mind
* Achieve clarity of heart
* Realise and understand how you create the patterns of your life that limit you from achieving your life goals
* Free yourself from fears
* Open minds to receive new ideas and learning
* Open and balance the full potential of right and left brain functions
* Discover and unlock hidden potential and increase personal capacity
* Discover who you really are.

DATES: 23 – 26 May 2019

1) A long weekend releasing and clearing your specific issues without being distracted by daily life.
2) Learn basics of the Lindwall Releasing process for daily use with yourself or with another person. (for lay people and professionals)
3) 4days/3 nights of special time and our attention to ask your personal questions.

The course will take place in Jõõpre, Yuthok Ling Center in South-East of Estonia
The cost of the course:
* Early bird: 1108 EUR (registration and full tuition paid) until February 15. of April
*Sleepy bird: From April 16th 2019: 1208 EUR

After registration the participant will receive a payment invoice which guarantees the place on the course and that is non-remunerable in the case of participation cancellation by the participant.

PLEASE NOTICE: The number of participants is limited - only 8 participants per retreat.

Course volume: This is a 4-day all inclusive retreat (meals, accommodation, local transport included).

ADDITIONAL INFORMATION AND REGISTRATION: kaiakaire.hunt@gmail.com
heikoselina@thepowerofreleasing.com

Contact person in Estonia: Kaia-Kaire Hunt, + 372 56 600 295

Read more at www.thepowerofreleasing.com

SEE ALSO: www.youtube.com/user/thepowerofreleasing/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd&fbclid=IwAR26TQixgPxH1W...

****
TEACHERS: HEIKO and SELINA NIEDERMEYER

For coming on two decades, Heiko and Selina Niedermeyer have been working together with multitudes of individuals from around the world, freeing their hearts and minds from pain and suffering and giving new purpose, clarity and personal power in their lives.

Heiko and Selina were taught and mentored for 28 years and 19 years respectively by Dr E.E. Isa Lindwall and his wife, Ruth Yolanda Lindwall, who are the founders of the Lindwall Releasing process. Since then, their work has touched and changed the lives of people from all walks of life from 23 countries; from millionaires and royalty to depressed people and drug addicts.

Tireless and wholeheartedly dedicating their lives to empowering others around them, Heiko and Selina regularly conduct private sessions, large group sessions and powerful intensive retreats internationally and have even extended their services to providing seminars for business entrepreneurs in China and Malaysia and hosting webinars on various vital topics that pertain to the human condition and painful limitations.

They are now recognised as among the most experienced Releasers and Releasing teachers in the world and have been invited to host as well as guest in seminars in Singapore, Malaysia, China, Poland and the UK. Word of their success continues to spread as they have also given interviews on Radio live in Singapore 98.5 FM, Las Vegas and BFM 89.9 Malaysia, as well as making several appearances on NTV7, The Breakfast Show in Malaysia.

Heiko and Selina are also heavily involved in volunteer work, reaching out to the less fortunate to help them seek better paths in their lives, or break free from physical and mental bondage that threaten to harm themselves or their loved ones around them. Past beneficiaries include drug addicts from The Breakthrough Center in Kuala Lumpur and domestic workers and women who suffer domestic abuse.

****
TESTIMONIALS
"I removed that which was holding me back from my potentiality, things which I had no idea were inside of me, things that have been dragging me down for the majority of my life. I feel so free and clear now - my 'ability to do' has spiralled to a whole new level. Participating in the retreat was the most rewarding and enjoyable 4 days of my life." - James Rosales

“I still can’t believe how Heiko and Selina managed to break the “wall” I’ve built around my heart for years that has been protecting me from more hurt and damage until I’ve become accustomed and immune to live with it.

All the negative emotions - fear of being judged, feeling lost, etc - all have dissipated during the retreat. To be able to break that wall, to breathe again and to finally have a clearer mind, I must say Heiko and Selina are truly God sent.

Participating in this retreat is the most rewarding experience in my life. Without a doubt, this is a retreat that you want to join again. I learned to appreciate life even more, and I’ve never felt so light and happy. I’ve never experienced such clarity as my mind has been “cloudy” before joining Heiko and Selina’s river retreat. Most importantly, I learned to love and respect myself. I have a sense of direction in life and know what I really want now. This is a truly life-changing experience, for the better... the retreat was an enjoyable journey. I will honor and cherish this experience for life."- Artini, Indonesia

"Johnny & I would like to express our heartfelt thank you for such a mind-blowing, out-of-this-world River Retreat. WOW! I'm still blown away by the experience. Such immense healing and clearing not only in the present, most of all whatever in the past that I did not know was even there." - Jacy Wee
... Rohkem infotVähem infot

2 huvitatud  ·  3 osaleb
Austraalia šamanismi laager: "Südame Tee"

Austraalia šamanismi laager: "Südame Tee"

Reede 28th juuni 2019, 11:00 - Pühapäev 30th juuni 2019, 16:00

Hundiallika Retriidi- ja koolituskeskus
Suuremetsa küla
Võru vald,  64105 Asukoha kaart

Austraalia šamanismi laager: "Südame Tee"

Laager põhineb Austraalia šamanistlikul Vaimukanuu praktikal. See on sügav ja võimas šamanistlik teekond iseenda ning oma sisemiste ressursside avastamiseks, kus kasutades Unenäoaja Ratta kingitusi, omadusi ja tootemeid kaardi ja kompassina, õpime navigeerima oma elutee maastikul.
Seekord töötame me vaid Austraalia Teadmakaartidega, kasutades selleks lõunapoolseid suundi, aastaaegu, elemente ja ainulaadset sisemist tarkust.

Laager saab alguse reedel puhastava saunarituaaliga, kus kõikjalt üle ilma jõuavad meieni lõunapoolsete sõnumitoojate ja juhendajate hääled, et kõnetada kõiki, kes soovivad end selle kuulamisele avada.

Laupäevase päeva veedame Mustal Järvel, kus igaüks saab luua loodusesse oma Unenäoaja ratta, kasutades ümbritsevat maastikku, heinamaad, puid, veesilmi. See protsess sisaldab endas nii indiividuaalseid kui grupitervendusi. Me kõik saame otsida juhatust meie isiklkest Sisemise Lapse Majast, Esivanemate Majast ja oma tootemitelt. Päeva jooksul rändame me mööda ratast ja õpime, kuidas kasutada sümboleid, rituaale, tarkust ja väge, käimaks oma autentset Südame Teed. Me loome šamanistlikke tööriistu - talismane ja tootemeid - aitamaks iseend selles töös.

Pühapäev on eriline päev, täidetud spirituaalse väe ja väljakutsetega, millise teabe on toonud meieni Vanaisad ja Taevaisa ja mis on toetatud Vanaemade ja Maaema poolt.

Me tõuseme koidu ajal ja teeme esimese saunarituaali enne hommikusööki. Ülejäänud päev saab olema selle laagri kulminatsioon - grupiprotsess, mis valmistab ette sügava puhastuse, tervenduse ja taasssünni tseremoonia.

Me õpime:
- Vaimukanuu praktikat
- Tundma sümbolite loomust ja väge
Leidma toetust Esivanemate Majast ja Sisemise Lapse Majast
Looma iseenda Unenäoaja Ratast
- Tajuma looduse ringe ja tsükleid, ja seda mida nad räägivad meile meie enda Südame teest
- Tegema tootemeid ja talsimane
- Tundma tseremooniate, rituaalide ja pühakohtade olemust
käima oma Südame Teed
Laagri kulminatsiooniks on sügav puhastuse, tervenemise ja taassünni tseremoonia.


Laagri käigus toimuvad mitmed puhastavad rituaalid ja tervendavad tseremooniad, mis lubavad sügavaimat ja autentseimat kogemust.
-Elu Tervendamise baastseremoonia
-Esivanemate Maja külastus
-Nelja elemendi puhastus
-Ussi Ravi ja Tervendustseremoonia
-Maa käimise, maa laulmise (Walking the Land, Singing the Land) tseremoonia
-Pühade objektide elluäratamine

Laagri läbiviija on Indra Reinpuu.

Indra on Austraalias sündinud ja üles kasvanud eesti soost šamanistlike praktikate viljeleja, nõustaja ja õpetaja. 3-päevasel visiooniotsingul Austraalia kõrbes sai talle selgeks, et talle on möödapääsmatu Eesti ja siinsete esivanematega ühendus saada mitte ainult tema enda joaks, vaid see on tema teiste olendite hüvanguks tehtava šamaanitöö loomulik jätk - tulla tagasi ja õpetada siin, kust ta juured pärit on, tuues kaasa teadmisi ja teistmoodi vaatenurka maailma kuklapoolelt.


Indra ütleb: “Nagu kõigi šamaanide puhul, toob edu pühendumus ja valmisolek praktikatega sügavuti tegeleda. See ei ole ühekordne meelerännak, pigem julgustatakse osalejaid avama südameruum tõele, iidsete tehnikate avastamiseks ja südame teekonna ilmutamiseks.”


KURSUSE LÄBIVIIJAST
Indra Reinpuu on sündinud 1961. aastal Adelaides, Lõuna-Austraalias, Villi ja Ene-Mai Reinpuu pojana.
Ülikoolis õppis ta kehalist kasvatust ja psühholoogiat, mis viisid teda arutlema inimese potentsiaali üle. Loogilise jätkuna huvitus ta ka uskumustest ja on seda meelt, et see, mis religioonist tänaseks on saanud, asub kaugel selle tegelikust algest. Õige pea avastas Indra, et on olemas “midagi muud” lisaks sellele, mida saab seletada ja katsuda. Samuti tajus ta - tüüpiliselt paljudele šamaanidele - et maagiline vaimudeilm on teda kutsuma hakanud. Nagu paljud teisedki otsijaid, tutvus ta algselt New Age’i praktikatega, kuid õige pea, sügavate sprituaalsete rännakute käigus leidis ta kellegi, kel polnud dogmasid, salasepitsusi, kes ei küsinud raha ega tahtnud oma järgijaid kontrollida. Selleks keegiks oli Loodus.

Indra ei osanud sel ajal endale teadvustada, et ta juba elas šamaani elu - kasutas selguse saamiseks, nägemusteks, tervendamiseks ja teadmiste ammutamiseks elemente, aastaaegu, looduse sümboleid, rännakuid ja looduslikke pühapaiku.

2000.aasta oli Indra jaoks murranguline. Ta oli viinud rannavõrkpalli meeskonna Sidney 2000. aasta olümpiamängudel olulise võiduni, aga sellest isegi olulisemaks oli ta viis kaks naist isiklikele eneseavastamise rännakutele, mis muutsid nende elu täielikult.

2013. aastal viibis Indra 3 päeva üksinda visiooniotsingul Alice Springsi lähedal - istudes liivadüünidel 5-meetrise läbimõõduga ringi sees 3 ööpäeva ilma toidu, magamise ja väliste segajateta (kui kärbsed välja arvata :).
Visioonirännakul oli Indrale tohutu mõju. Järgmisel aastal alustas Indra oma nn ametlikku šamaaniteeed dr Rafael Locke’i juhendamisel ja järgmise 24 kuu jooksul läbis ta kõrbes kõrgemate šamaanipraktikate õpingud.

INFO KURSUSE KOHTA:

TOIMUMISKOHT
Kursus toimub Hundiallika keskuses, Suuremetsa küla, Võru vald, Võrumaa (u 20 km Võrust)
Kohapeal on tingimused lihtsad. Magamisasemed on koolitusmaja ühises magamistoas. Magamine toimub mattidel, kuid soovi korral saab ka telkida või magada välivõrkkiiges.
Hundiallikal on kohapeal välitualetid ja -dušš ning suitsusaun.

Toitlustamine toimub kohapeal, pakume kohapeal valmistatud taimseid toite.
Õpetused toimuvad siseruumis, tipis (püstkojas), saunas, õues, lõkke ääres.

KEEL
Kursus toimub eesti keeles.

OSALUSPANUS
Osaluspanus on 190 eurot registreerimisega ja ettemaksu tasumisega kuni 1.märts. Edaspidi on tasu 220 eurot kuni 30.aprillini. Sealt edasi osalustasu 250 eurot. Osaluspanus sisaldab kogu programmi, toitlustust, majutust, suitsusauna, higitelki ja vajadusel transporti I laagrikorral Orava rongijaamast või Võru bussijaamast Hundiallikale.

2018. aastal Indra Pühade Teadmakaartide laagris osalenuile kehtib soodushind 160 eurot.

Peale registreerimist väljastame sissemaksuarve summas 100 eurot, mille õigeaegne tasumine garanteerib koha kursusel ja mis jääb loobumisel tagastamatuks ettemaksuks. Ülejäänud osa eest saab tasuda suve alul, soovi korral ka mitmes osas.
�Registreerida saab läbi lingi: goo.gl/forms/faGdEvmD5FxVZeJ23 või tervemaailm@gmail.com

Täpsem info: tervemaailm@gmail.com või 56 600 295
... Rohkem infotVähem infot

185 huvitatud  ·  17 osaleb
Loodusmärkide lugemise ja visiooniotsingu (vision quest) laager

Loodusmärkide lugemise ja visiooniotsingu (vision quest) laager

Reede 16th august 2019, 12:00 - Pühapäev 18th august 2019, 15:00

Hundiallika Retriidi- ja koolituskeskus

16. - 18. augustil toimub Hundiallika keskuses, Võrumaal, kahe ööpäeva pikkune loodusmärkide ja visiooniotsingu laager, mille läbiviijad on Toomas Trapido ja Kaia-Kaire Hunt.

Päris sageli on ju meie maailmas kuidagi nii, et saad suureks ja justkui ei teagi, kelleks saada tahaksid või oled käinud ühte teed ja järsku see enam justkui ei toida hinge. Põlisrahvastel on olnud suurepärased viisid, kuidas välja peilida see, mis on sinu päris tee, mille jaoks oled sa siia maailma tulnud, kuidas teha õigeid ja toetavaid valikuid, kuidas hoida suhteid ja iseennast.

Laagris õpime ja kogeme, kuidas ümbritsevalt looduselt nõu küsida, kuidas leida oma tee, oma eluülesanne, visioon, plaan, vastused suurtele küsimustele.

Selleks, et leida õigeim tee, alustame puhastustseremooniaga suitsusaunas, kogeme väljakutseterikast visiooniotsingu ööd looduses ning taastume seejärel läbi trummirännakute ja tseremooniate.

SUITSUSAUNA TAIG
Saun, eriti suitsusaun, on läbi aja olnud pühaks kohaks, kus käidi nii iganädalaselt kui vajadusel ravimas ning muude erilist tähelepanu nõudvate toimingute tegemiseks. Suitsusaunas toimub nii kehaline kui vaimne puhastumine. Saunas saab vabaneda üleliigsest ja luua läbi heade soovide tulevikku.

VISIOONIOTSING
Oluliseks praktikaks on terve öö, päikeseloojangust päikesetõusuni (soovitatav kestus, aga iga osaleja valib endale sobiva pikkuse aja visiooniotsinguks) kestev visiooniotsing looduses, mis otseselt pärineb Ameerika põlisrahvastelt, aga on omane paljudele vaimsetele õpetustele. Selle käigus on võimalus saada vastuseid oma küsimustele, selgitada meelt ning saadud selguse ja info põhjal teha taotlusi tulevikku.

TRUMMIRÄNNAK
Paljude loodusrahvaste maailmapildis jagatakse maailm kolmeks - ülemiseks, alumiseks ja keskmiseks ilmaks. Laagris õpime, kuidas saada nõu erinevatest ilmadest ja meid ümbritsevast loodusest, õpime tähele panema seda, millest loodus meiega kõneleda tahab. Teeme ka mitmeid meelerännakuid trummi saatel.

Laager on kokku pandud põhimõttel, et toimuks eraldumine igapäevasest kiirest ja virrvarritavast välisilmast, ikka selleks, et kohtuda looduse abil oma sisemise minaga.

See laager on tõeline puhkus ja enesega kohtumine - eemal linnakärast, ilma kohustuseta midagi teha, võimalus veeta rohkete pikutamis- ja jalutamisvõimalustega kaks päeva iseenda seltsis, ikka selleks, et iseendale lähemale jõuda ja oma küsimustele või probleemkohtadele leida vastused sügavalt enda seest, meie suurimate abilise - Looduse ja Looja abil.

Laagri vältel on keelatud mobiili ja arvuti kasutamine, alkohoolsed joogid jt meelemürgid.

Laagri maksumus on 150 eurot registreerimisega kuni 20. juuni, edaspidi on maksumus 180 eurot. Maksumus sisaldab kõiki söögikordi, majutust, sauna ja 3-päevast programmi.

Kohtade arv on piiratud.

Registreerimisel tuleb tasuda ettemaks 50 eurot, mis loobumisel jääb tagastamatuks korralduskuluks.

Registreerimine läbi lingi: goo.gl/forms/JAD4WErWqhoFv2O42 või e-posti: tervemaailm@gmail.com.

Kontakttelefon: 56 600 295
... Rohkem infotVähem infot

40 huvitatud  ·  2 osaleb
Doula – pere- ja sünnitoetaja õppeprogramm 2019/2020

Doula – pere- ja sünnitoetaja õppeprogramm 2019/2020

Laupäev 14th september 2019, 10:00 - Pühapäev 15th september 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

2019.aasta sügisel algab jälle kauaoodatud doulade - pere- ja sünnitoetajate aastane õppeprogramm.

Kestvus: 14. september 2019 - 14. juuni 2020, õppetsüklitega keskmiselt 2 nädalavahetust kuus.

Sõna "doula" tuleb iidsest Kreekast, viitab naisele, kes on teenimises; on koolitatud ja kogemustega professionaal, kes pakub füüsilist, emotsionaalset ja informatiivset tuge naisele raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgsel ajal.

Doula- pere- ja sünnitoetaja diplom tagab vajaliku tunnustuse Eesti sünnitusmajade ja kodusünnituse ämmaemandate poolt, mille tulemusena on lõpetaja oodatud tegema kõrgetasemelist koostööd toetamaks perede emotsionaalset ja füüsilist heaolu.

Soovi korral võib lõpetaja spetsialiseeruda ka ainult rasedusaegse, sünnituse või sünnitusjärgse doula või ainult imetamisnõustaja teenuse pakkumisele.

Õppekava läbinutele kindlustatakse vajalik järjepidev toetus ning enesetäiendamisega seotud oluline informatsioon.

Õppeprogrammi ained:
I osa: Sissejuhatus (perinataaltervis, viljatus, doulad maailmas).
II osa: Sünnitus (sünnituse füsioloogia, seadusandlus, peredünaamika).
III osa: Rasedus (raseduse füsioloogia, loote areng, rasedusaegne toitumine ja liikumine, farmakoloogia, suhtlemispsühholoogia, nõustamispsühholoogia, rasedusaegna peredünaamika, raseduskriis, seansi läbiviimine, doula toetuse raseduse ajal, rasedate jooga/võimlemine).
IV osa: Sünnitusjärgne aeg (sünnitusjärgne jälgimine, vastsündinu iga ja kohanemine, platsenta, imetamisnõustamine, doula eneseareng ja oskused sünnitusjärgsel ajal, peredünaamika, ema-beebi jooga/võimlemine).

Õppe maht: 450 tundi, sh 162 tundi iseseisvat tööd

Õppe toimumise koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn, viimane moodul väljasõiduga.

TÄPSEM INFO:
www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/doula-pere-ja-sunnitoetaja-oppeprogramm/


E-mail: tarkustekool@gmail.com, telefon: 56 600 295
www.tarkustekool.ee
... Rohkem infotVähem infot

24 huvitatud  ·  5 osaleb
Joogateraapia moodulkursus, baasõpe, I moodul (kokku 6 moodulit)

Joogateraapia moodulkursus, baasõpe, I moodul (kokku 6 moodulit)

Laupäev 5th oktoober 2019, 10:00 - Pühapäev 6th oktoober 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Joogateraapia on tänapäeva joogamaailma üks personaalsemaid ja sügavamaid ning seetõttu ka tõhusamaid enese ja õpilase edasiarenemise ja tervendamise võimalusi. Uus joogateraapia kursus alustab oktoobris 2019.

Jooga abil tervendamine on oluline osa joogaõpetusest, eesmärgiks isiklike kannatuste leevendamine. Jooga kui tervendava protsessi käigus toimub eneseväestamine: oma peitupugenud sisemine vägi ehk elujõud pannakse taas tööle.

Sellel väel on isetervendav omadus. Tervenduse käivitamiseks on vaja isiklikku, kindlale eesmärgile suunatud harjutust. Harjutuses arvestatakse alati inimest kui tervikut, s.t nii keha, hingamist, emotsioone kui meelt.

Joogateraapia harjutus toetab haigusesümptomite leevendamise kõrval isiklikku potentsiaali ja selle teostamist. Täiesti terves inimeses toimib kõik maksimaalse võimsusega, võimaldades täita elulisi ülesandeid 100 %-liselt: olla edukas õpetaja või muusik, olla tasakaalus lapsevanem ning armastatud vanavanem jne.

Kursus on jagatud kuueks 2-päevaseks mooduliks. Igas moodulis käsitletakse kindlate haiguste või terviseprobleemide olulisi sümptomeid ja vastavaid tervendusvahendeid nagu nt liikumine, hingamine, heli kasutamine, kujustamine, meditatsioon, enesevaatlus, toitumine, elustiil jne. Teoorias ja praktikas õpitakse, kuidas neid vahendeid individualiseerida. Selleks on moodulite vahel ära jagatud joogateraapia olulisemad skeemid: 5 kihi mudel, Vyuha mudel, tšakrad ning neile vastavad elemendid, meelemustri tekkimise skeem, prāṇa liigid jne. Igasse moodulisse mahub veel 2-3 teemakohast ühist joogapraktikat ja grupitöö (vaatlus, harjutuste funktsionaalne muutmine, isiklike praktikate koostamine näidiskaasuste abil vms). Terviklikuma pildi saamiseks on soovitav osa võtta kõigist mooduleist.

Kursusel pakutav põhineb India joogameistri T. Krishnamacharya õpetuspärandil, mis omakorda toetub joogas traditsioonilisele üks-ühele meetodile. Olulise osa õpetusest moodustavad Patandžali joogasuutrad.

Joogateraapia moodulkursusele on oodatud:
1. jooga praktiseerijad, kes soovivad liikuda endas ja teemas sügavamale, saada oskusi
oma praktika individualiseerimiseks,
2. joogaõpetajad, kes soovivad funktsionaalseid oskusi terviseprobleemidega õpilaste
juhendamiseks,
3. muu valdkonna terapeudid,kes soovivad saada lisateadmisi ja-kogemusi.

Õpetajad: Anne Kalvi ja Erna Tamm

Esimene moodul:
1 moodul 5.-6. oktoober, järgnevad kuupäevad on täpsustamisel ja leitavad siit: www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/joogateraapia-moodulkursus/

Edaspidised moodulid selguvad järgmise aasta alul, kogu õppe kestus on u 1,5 aastat.

DETAILNE INFO JA KÕIKIDE MOODULITE KIRJELDUS ON LEITAV kooli kodulehel: www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/joogateraapia-moodulkursus/

KURSUSE ÕPPE MAHT: 288 tundi, sellest auditoorset tööd 96 tundi.
Iga moodul sisaldab: 16 akadeemilist tundi loenguid ja praktikat, 32 akadeemilist tundi iseseisvat tööd
Kursuse läbinud ja teadmiste/oskuste kontrolli sooritanud saavad vastavasisulise tunnistuse.
KURSUSE HIND: 160 eurot + km üks moodul.

Registreerimine elektroonselt:https://goo.gl/forms/nMyT9UZfdDjvjo6u2
või tarkustekool@gmail.com

www.tarkustekool.ee
... Rohkem infotVähem infot

28 huvitatud  ·  1 osaleb
Lastemassaaži algkursus

Lastemassaaži algkursus

Laupäev 16th november 2019, 10:00 - Pühapäev 17th november 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Lastemassaaži algkursus koosneb kahest kahepäevasest õppetsüklist (kokku 4 päeva), mis toimuvad 16.-17. november 2019 ja 11.-12. jaanuar 2020.

Lastemassaaži algkursuse eesmärgiks on võimaldada õppijal omandada teadmised, oskused ja hoiakud tööks lastemassöörina.

Kursus sobib lastega töötavatele terapeutidele, ämmaemandatele, õdedele, sünnitoetajatele, massööridele, jt, aga ka lihtsalt oma lapse arengule tuge pakkuda soovivatele emadele. Kursuse läbinu oskab läbi viia lapse arengut toetavat massaaži, kuid kursuse läbimine ei anna õigust teostada ravimassaaži ega anna laste massaažiterapeudi kutset.

4-päevase kursuse ajal käsitletavad teemad: Rehabilitatsiooni alused. Loote areng. Imiku anatoomia ja füsioloogia. Liigeste liikuvuse hindamine. Laste sensomotoorne areng. Lastemassaaži teoreetilised alused. Lastemassaaži praktiline teostus. Imiku ujutamise teoreetilised alused. Laste vanuses 1.-7. eluaastat testimine, massaaž ja võimlemine. Sagedamini esinevad lastehaigused.

Täpsem sisukirjeldus on ära toodud siin: www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/lastemassaazi-algkursus/

Koolitaja:
Lastemassaaži algkursust viib läbi lasteterapeut/füsioterapeudi assistent Marika Must. Marika Must on V kutsekategooriaga massöör ja II kutsekategooriaga lastemassöör. Talle on omistatud füsioterapeudi assistendi ja andragoogi kutse.

Nõuded õpingute lõpetamiseks
Õpingud loetakse lõpetanuks kui õpilane on läbinud kursuse täismahus ja lahendanud tundides iseseisvad ülesanded. Teadmiste kontroll toimub kursuse käigus. Koolituse lõpetanutele väljastatakse vastavasisuline tunnistus.

Registreerimine läbi lingi:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsNFRozr-FZeTlwlHzbiHjD4g4VJRK4r4tsbtC76K8pQyhog/viewform

Kursuse toimumiskoht: Weizenbergi 20b, Tallinn, 9.-10. november 2019 ja 11.-12.jaanuar 2020.

4-päevase kursuse maksumus: 190€ + km registreerides enne 14.10.2019. Hilisemal registreerimisel on maksumus 250€ + km. Registreerimise järel saadetakse e-posti teel ettemaksuarve summas 50+km, mis jääb loobumisel tagastamatuks, ja mis tavajuhul arvutatakse maha viimase mooduli maksumusest.

Osavõtjate arv on piiratud.
Kursuse maht: 32 tundi

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli lõpetanud douladele kehtib soodustus -10%.

Lisainfo: tarkustekool@gmail.com
... Rohkem infotVähem infot

30 huvitatud  ·  3 osaleb
Praktiline metafoorkaartide koolitus

Praktiline metafoorkaartide koolitus

Pühapäev 17th november 2019, 10:00 - Pühapäev 17th november 2019, 17:30

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Weizenbergi 20/1
Tallinn,  10150 Asukoha kaart

Metafoorikaardid on universaalsed kaardid, mis metafooride ja assotsiatsioonide kaudu annavad võimaluse tegeleda terapeutiliselt inimese sisemaailmaga ja toetavad loovuse arendamist.

Metafoorkaardid on põnev ja efektiivne tööriist inimestega tegeleva spetsialisti tööriistakastis. Kaardid võimaldavad läbi erinevate kujundite ja metafooride leida seoseid ning tõmmata paralleele elu rõõmude ja muredega. Samuti saab nende abil otsida lahendusi oma probleemidele.
Kindlasti pole tegemist ennustuskaartidega - metafoorkaardid avavad tee inimese sisemaailma – kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning enesearengu teel edasi liikuda.

Praktilisel ühepäevasel kursusel saad võimaluse nende kaartidega lähemalt tutvust teha! Need sobivad töötamiseks nii laste kui ka täiskasvanutega. Kursusel õpid läbi praktilise kogemuse tundma nende kaartide maagilist maailma (sealjuures kasutatakse erinevaid kaarte) ning saad ideid, kuidas oma professionaalses töös või ka lihtsalt pereringis kaarte kasutada.

Koolituse sihtgrupp: keha ja meele terapeudid, mänguterapeudid, õpetajad, psühhoterapeudid, sotsiaaltöötajad, psühholoogid, karjäärinõustajad, enesearengust huvitatud inimesed jt huvilised, kes soovivad avastada põnevat maailma, mis peitub assotsatsioonide taga.

Kursust viib läbi koolitaja ja mänguterapeut Sirli Kivisaar.
Sirli Kivisaar on mitmeid aastaid viinud läbi suhtlemistreeninguid Annely Sootsi Koolituses ja Tervisekoolis. Tema huvi suhtlemise ja inimese mõtlemise muutmise vastu sai alguse juba Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd õppides. Praeguseks on ta ennast pidevalt täiendanud nii välismaal kui ka kodumaal ning lisaks vägivallatu suhtlemise süvendatud õppimisele on ta lõpetanud OÜ Terviklik Mina koolituse hüpnoterapeudina. 2014.a. lõpetas Sirli mänguterapeudi kursuse. Täiendõpe on hõlmanud pereteraapiat ja mänguteraapiat, kehateraapiaid ja on läbinud mitmeid kursusi suhtlemise, psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Sirli on tegelnud nii rasedate, laste kui ka täiskasvanute koolitamise ja teraapiaga. Sirli võtab terapeudina vastu OÜ Via Naturale.

Registreerimine õppepäevale toimub läbi lingi:
goo.gl/forms/DvDw7nQ9S51DV3Gg1

Kursuse toimumiskoht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Kursuse maksumus: 75 eurot+km registreerimisega kuni 20.oktoober. Edaspidi hind 90 eurot+km. Peale registreerimist väljastatakse tagastamatu sissemaksuarve 25eurot+km , mille tasumine garanteerib koha kursusel.

Osavõtjate arv on piiratud.
Kursuse maht: 8 tundi auditoorset tööd

Lisainfo: tarkustekool@gmail.com
****
Muu info:
ÕPPEKAVA NIMETUS: Praktiline metafoorkaartide kursus
ÕPPEKAVA RÜHMA NIMETUS: Isikuareng
ÕPPEKESKKOND: Õppeklass on sisustatud kirjutuslaudade ja toolidega, õppematerjalidega, tehniliste vahenditega (arvuti, data projektor, tahvel, paber) ja abivahenditega praktika läbimiseks.
ÕPPEMATERJALIDE LOEND: A4 konspekt
LÕPETAMISE TINGIMUSED: Tõend väljastatakse koolitusel kogumahus osalenuile
ÕPIVÄLJUNDID: Õpilane unneb erinevaid metafoorkaarte ning omab baasoskusi nende kasutamiseks erialases töös.
... Rohkem infotVähem infot

23 huvitatud  ·  6 osaleb