Ain Raal – ravimtaimede uurija ja publitsist. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli farmaatsiaosakonna ja kaitsnud farmaatsiakandidaadi kraadi lõhnava kummeli farmakognostilise uurimise alal. Avaldanud rea raamatuid peamiselt ravimtaimedest ning sadu teaduslikke, populaarteaduslikke ning muid kirjutisi. Ain Raalilt on ilmunud näiteks järgmised raamatud: “Taimedes talletuv tervis”. “Tervist ja vürtsi maailma maitsetaimedest”. “Farmakognoosia: õpik kõrgkoolidele”. “Seitse tervendavat puud: kadakas, tamm, kask, pihlakas, mänd, pärn ja paju” jne.

Anne Kalvi alustas joogateekonda 1999. 2004-2005 läbis Tallinna Joogaühingu joogajuhendajate kursuse ja 2008-2012 rahvusvahelise joogaõpetajate kursuse Krishnamacharya õpetustraditsioonis. Aastatel 2011-2014 õppis rahvusvahelistel kursustel Krishnamacharya õpetustraditsioonis joogateraapiat. Jooga ja joogateraapia põhiõpingute kõrval osalenud paljudel täiendõppe seminaridel, sh erivajadustega laste jooga koolitusel Indias. Joogagruppe juhendab alates 2004, eratunde koos isikliku joogapraktika koostamisega annab alates 2009. aastast.

Annika Nellis – bioloog, ravimtaimetundja ja 4TUULT ravimtaimetoodete valmistaja, Hiina loodusravi spetsialist ja Gaia kooli õpetaja.

Elina Piirimäe – Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, ämmaemanda rakenduskõrgharidus . Praktiseeriv ämmaemand (vastutav ämmaemand) ja koolitaja.

Elo Liiv, Eesti Kunstiakadeemia dotsent, kunstnik, Eesti pärimuse uurija ja kandja. Teadustöö suund: “Maailma põlisrahvaste usundid ja kunst; Soome-Ugri rahvaste pärimus”.

Erna Tamm alustas joogaga tegelemist 1985. Lõpetanud Tallinna Joogaühingu 2-aastase joogajuhendajate kursuse. 2012 lõpetas Krishnamacharya traditsioone jätkava rahvusvahelise joogaõpetajate 4-aastase koolituse. Täiendanud end Indias, jooga- ja joogateraapia alaselt Rootsis, Austrias ning Itaalias. Lisaks põhitööle kunstiainete õpetajana juhendanud joogagruppe alates aastast 1999 järjepidevalt kuni tänaseni. Alates 2009. aastast annab eratunde ja koostab individuaalseid joogapraktikaid.

Helen Tartes-Babkina, kunstiterapeut/ psühholoog, MSc (psühholoogia), MSc terviseteadus (kunstiteraapiad), psühhoanalüütiliste psühhoterapeutide väljaõppes alates 2014a. Ta omab erapraksist, on aastaid töötanud rehabilitatsiooni- ja taastusravimeeskonnas ning teeb koostööd ohvriabi ja lastekaitse spetsialistidega. Helen on Eesti Loovteraapiate Ühingu liige ning 2011. aastast ühingu esinaine. 2010. aastal ilmus Helen Tartes-Babkina raamat: “Kunst abiks lapse ja noore mõistmisel. Kunstiteraapia põhimõtted abiks lapsevanemale ja lastega töötavale spetsialistile”

Heli Kann, MTÜ Hildegardi Selts eestvedaja, joogaõpetaja, taimepraktik ja hobiaednik.

Ingrid Kaoküla, ämmaemanda kutseharidus Tallinna Meditsiinikoolist (1987), bakalaureusekraad ämmaemanduses Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, 2014, praktiseeriv ämmaemand ja mitmete täiendkoolituste läbiviija, õpetaja perekoolides.

Kaia-Kaire Hunt, kooli direktor MBA kraad ärijuhtimises (2004), rakenduskõrgharidus õenduse erialal Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolist (2010), tiibeti traditsioonilise meditsiini III aasta õpilane (Rahvusvahelises Tiibeti Meditsiini Akadeemia). Praktiseeriv terapeut, koduõde, koolitaja, alates 2018 vaimse tervise õde. MTÜ Terve Maailm eestvedaja (kogukondlik tervisedendus) ja Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli idee autor.

Kairi Toom (end Aaspere), lõpetanud Räpina aianduskooli, taimetark ja-kasvataja, suitsusaunapärimuse kandja.

Kaja Keil, ajurveeda kokk ja toitumise nõustaja, bakalaurusekraad Tehnikaülikooli majandusteaduskonnast (1992), pikaajaline juhikogemus majanduse ja kultuurivallas. Täiendõpe mitmete holistilist maailmakäsitlust esindavate teraapiate valdkonnas Eestis, Argentiinas ja Saksamaal. Ajurveeda koka ja toitumise nõustaja tunnistus Saksamaalt Volker Mehl ja Nicky Sitaram Sabnis (2015); jätkuõpe The Ayurvedic Institute NM. Alates 2013 praktiseeriv ajurveeda toitumise ja elustiili nõustaja.

Kaja Rebane, OÜ Loodusteraapia aroomterapeut ja refleksoloog. Kaja on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ning Soome Refleksoloogia-ja Tsooniteraapiakooli Medika Nova 2001a. Kaja Rebane on õppinud aroomteraapiat Soome UMG (Ulla-Maija Grace) Aroomteraapia Kooli ja lõpetas selle 2004 a. Samuti on Kaja lõpetanud ka Soome Homöopaatia Akadeemia ja omab homöopaadi kutset. Aroomteraapiaga tegeleb Kaja veidi üle 10 aasta oma praksises OÜ Loodusteraapia.

Karita Mikko on Eesti üks suurimate kogemustega praktiseeriv sünnitoetaja. Ta on õppinud psühholoogia eriala aineid Akadeemias Nord ja Tallinna Ülikoolis, lõpetanud Algallika Hingamistöö ja Protsessi terapeudi ja Algallika Sünnitoetaja väljaõppe ning kundalini jooga õpetajate kursuse Amrit Nam Sarovar koolis ja SIET imetamisnõustamise kursuse. Tema tänane töö on nõustamine, pere- ja sünnitoetus ning koolituste läbiviimine.

Katrin Luke on õppinud fütoteraapiat Tallinna Alternatiivmeditsiini koolis, läbinud mitmeid kursusi Sagadi Looduskoolis, Kunderi Rahvakoolis, Tatjana Gorbunova käe all jm. Katrin Luke omab al 1993. a. ettevõtet OÜ Norman Ravimtaimed, kus toodab mahetunnustusega taimeteesid, salve, ürdisoolasid ja pakub toitlustust. Katrin Luke on kirjutanud raamatud „Korilase Aastaring“ ja „Tervendav Kokaraamat“.

Kristel Vilbaste, bioloog, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituudi doktorant atates 2016. Õuesõppe eestvedaja, allikapärimuse koguja, mitmete ravimtaimeraamatute autor.

Küllike Lillestik, Audentese Ülikooli magistrikraad psühholoogias spetsialiseerumisega nõustamisele 2006 a, psühhodraama sertifitseeritud praktiseerija (2007-2010) ja psühhodraama grupijuhi õpe (2004 – 2007). Praktiseeriv psühholoog, pere- ja paarissuhtenõustaja.

Maret Makko, apteeker, taimetark, Lilleoru taimeala eest vastutaja, krija-jooga praktiseerija, raamatu “Taimeravi” autor.

Maret Voites, ämmaemand, raseduskriisi nõustaja, imetamisnõustaja. Töötanud viljatusravikeskuses vastatava ämmaemandana, alates 2010.a. paralleelselt ka raseduskriisi nõustajana.  On olnud aastaid aktiivne Eesti Ämmaemandate Ühingu liige, aastatel 2014-2016.a. EÄÜ juhatuse liige, seotud erinevate projektidega nii meeskonna liikmena kui ka projektijuhina.

Mercedes Merimaa, Tartu Ülikooli majandusküberneetika eriala majandusteadlase-matemaatiku kutse, 1992–1993 õppis Inglismaal Emersoni kolledžis biodünaamilist maaviljelust ja taimeravi. 2005 põllumajandusministeeriumi ekspert mahepõllumajandusseaduse väljatöötamisel, üks kaubamärgile “Eelista eestimaist” aluse panijaid. Raamatute “Minu tee taimede väeni”, “Väega toidud” ja “Õitest hingeni” autor ja Tänapäeva Kunksmoori koduapteek” kaasautor.

Olena Andrejeva on lõpetanud 1987.aastal Ivano-Frankovski Meditsiiniinstituudi üldarsti erialal, spetsialiseerumisega pediaatriale. 1995.aastal lõpetas Olena Simferoopoli Meditsiini Ülikooli eralal alternatiivsed meetodid diagnostikas, Folevskoi diagnostikate arst, homöopaatia. 2006.aastal lõpetas Olena Moskva hirudoloogide liidus kursused hirudoterapeudi ja toitumisspetsialisti erialal. Olena õppis hirudoloogiat ka Tallinnas Massaažikoolis 2013.aastal. Samuti on Olena õppinud Pihkva ülikoolis vene filoloogiat ja omandanud õpetaja kutse. Täna tegutseb Olena Andrejeva oma ettevõttes arsti, terapeudi, kaaniterapeudi ja toitumisnõustajana.

Reet Pettai, Süvahavva loodustalu perenaine, tee- ja ravimtaimekasvataja, käsitööline, taimevärvide asjatundja.

Silva Soobik, magistrikraad sotsiaalteadustes, Tallinna Ülikool (2005), refleksoloogia kaheaastane programm Medica Nova OY,  traditsioonilise tiibeti meditsiini õpingud Rahvusvahelises Tiibeti Meditsiini Akadeemias alates 2007.

Toomas Trapido, bioloog, magistrikraad erialal “Design and Development of Virtual Environments”, Gaia Akadeemia eestvedaja, koolitaja ja õpetaja

Valdo Herzmann, Ki-Shiatsu terapeut ja kutse omanik, terapeutilise massaaži terapeut. Valdo on õppinud Meridiaanide Shiatsu teraapiat, klassikalist, spordi- ja süvakoe massaaži, manuaalteraapiat, kinesio- ja funktsionaalset teipimist.

Ülle Lember, ämmaemanduse eriala Tallinna Meditsiinikool (1990), 2004 – rakenduslik kõrgharidus Tallinna Tervishoiukõrgkoolist üldõenduse ja ämmaemanduse erialal, UNICEF kursuse Rinnapiimaga toitmise edendamine Eestis koolitaja, MTÜ Sünni ja Imetamise Eesti tugiühingus imetamise nõustaja ja imetamise nõustajate koolitaja. Praktiseeriv imetamisnõustaja, joogaõpetaja, sünnitusettevalmistustreeningute läbiviija.

Yong Xue Hu (Lumi) on Hiina traditsioonilise meditsiini terapeut ja massöör. Lumil on pikaaegsed kogemused diagnostikas, Qigong harjutuste praktiseerimisel ja õpetamisel ning erinevate Hiina meditsiini manuaalteraapiate rakendamisel. Lumi on õppinud Hiina Traditsioonilist Meditsiini Fuijani Ülikoolis, kuid elanud ja töötanud terapeudina viimased 15 aastat Eestis.