Ki-shiatsu algkursus, I aste

14.-15. oktoober 2023, Tallinn

* kursuse eesmärk on:

• anda ülevaade ki-shiatsu teraapiast, selle olemusest ja alustaladest;
  • tekitada huvi antud teraapia vastu;
  • Selgitada ki-shiatsu loodusterapeudiks saamise teekonda;

* kursuse sisu:

• shiatsu teraapia ajalugu, koolkonnad
  • Ki-shiatsu teraapia põhimõisted ja alused, seotus Hiina traditsioonilise meditsiiniga;
  • Ki-Shiatsu tehnika alused; Ho-sha tehnika; proovime diagnoosimist kõhul ja seljal;
  • Tutvume ülevaatlikult 12 põhimeridiaaniga, nende rolli ning liikumisteedega kehas;
  • Tutvume ja praktiseerime shiatsu venitusharjutusi, võtteid seedimise hõlbustamiseks.
  • Teeme paaristööd ja praktikat. Kursusel on praktilisel osal suur roll, see võimaldab saada parima võimaliku kogemuse.

Kursuse läbinu mõistab ki-shiatsu terapeudi rolli, filosoofilist tausta ja toimemehhanisme, talle esitatavaid nõudeid ja põhiõppeprogrammi ülesehitust, mis annab talle huvi korral võimaluse edasi õppida ki-shiatsu põhiõppeprogrammis terapeudiks. Hoolikal harjutamisel on võimalik saavutada tõelise meistri tase.

Koolituse toimumiskoht: Põlistarkuste ja Rahvaravi kool, Weizenbergi 20/1, Tallinn

Osavõtjate arv on piiratud.

Koolituse maht: 16 tundi

2-päevase baaskoolituse maksumus al 220+km.

Füüsilised isikud saavad taotleda Maksu- ja Tolliametilt tulumaksutagastust 20%.

Registreerimine toimub läbi registreerimislingi.