Meil on hea meel teatada, et Töötukassa juhatuse otsustusega on Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool kvalifitseeritud alates 8.juulist 2016 koolituskaardi koolitusteenuse pakkujaks.

Koolituskaardi eesmärgiks on töö kaotanud inimestele kiiresti ja paindlikult tööle saamiseks vajaliku täiendus- ja ümberõppe osutamine. Töötukassa võimaldab koolituskaardi alusel töötutele, koondamisteate saanud tööotsijatele ning vanaduspensioniealistele tööotsijatele, kes ei ole tööga hõivatud kuni aasta kestvat koolitust. Klient saab pärast töötukassaga koolitusvajaduse kokkuleppimist valida vastava valdkonna koolituse koolituskaardipartnerist koolitaja avatud kursuste seast.

Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool pakub koolitusi nii enesetäienduseks, silmaringi laiendamiseks kui ka erialaõppeks.

Kevadsemestril 2016 pakume täienduskoolitusi loodusterapeudile, pere- ja taastusraviarstile, lasteaia- ja kooliõpetajatele, toitumisspetsialistile, massöörile ja kosmeetikule.

Info edastas: Anneli Sirp, Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool, tarkustekool@gmail.com

töötukassa