Selle aasta juba traditsiooniks saanud tervise ja teraapiate suvekool “Inimese vägi ja looduse jõud” kuupäevad on paigas!

Suvekool toimub 11.-13. augustil 2017 Sänna Kultuurimõisas, Lõuna-Eestis!

Oodatud on kõik terapeudid, massöörid, terapeudiks õppijad ja tervisehuvilised, keda kõnetab terviklik lähenemine tervisele, inimesele ja maailmale laiemalt. Suvekooli eesmärgiks on pakkuda kõigile osalejatele mõnusat võimalust vabas suvises õhkkonnas saada uusi teadmisi, kuulata põnevaid loenguid, osaleda töötubades, saada häid nõuandeid ja toredaid uusi sõpru!

Suvekoolis on võimalik 3 päeva jooksul osa saada traditsiooniliselt enam kui 25 erinevast töötoast, loengust ja praktikast, nautida imearmast Sänna puumõisa koos pargi ja Taevarajaga, tantsida ja ujuda sumades suveöös, nautida suitsusauna Pärlijõe karastava veega, kuulata gongide tervendavaid helisid ja  leida uusi tuttavaid ja kohtuda vanadega!

Mõned nopped toimuvatest töötubadest ja loengutest:
Nb! Nimekiri täieneb iga nädalaga 🙂

* Dr Batesi meetod – Andres Braunbrück

* Kuidas olla oma energia peremees – Kaido ja Silva Soobik

* Naerujooga – Eve Mandre

* Kas suhtes on võimalik õnnelik olla? – Tiina Tiitus

* Hommikujooga – Ragna Kurm

* 6 maagilist maitset – Kaja Keil

* Enesetervendamise alustalad – illusoorsuse läbinägemine – Kaia-Kaire Hunt

* Kontsertrännak gongidega – Vilmar Siff

* Vaikuseminutid – Kärolin Šults

Paralleelselt on toimumas 2 – 4 töötuba, mille vahel on võimalik kohapeal valida.

*********

Kus ja millal suvekool toimub?
Suvekool toimub Sänna Kultuurimõisas 11.-13. augustil 2017.

Sänna asub Tallinnast ca 270 km kaugusel, Lõuna-Eestis Võrumaal Rõuge vallas Sänna külas.

Milline on programm?

Reede, 11. august

Koguneme kell 14:00 lõunasöögi ajaks. Töötubade algus kell 15:00.

Laupäev, 12. august
Töötubade algus kell 11:00. Terve päev toimuvad paralleelsed töötoad, mille vahel on võimalik valida enam huvipakkuvamad. Praktilistes töötubades tutvustavad oma ala professionaalid erinevaid teraapiaid ja tehnikaid ning viiakse läbi praktilisi näidisteraapiaid. Õhtul tervendav kontsert-rännak gongidega.

Pühapäev, 13. august
Töötubade algus kell 10:00. Terve päev põnevaid paralleelselt toimuvaid töötubasid. Suvekooli lõpetame kell 17:30 ühise lõpuringiga. Kell 18:00 on võimalus koos õhtust süüa (ei sisaldu päevapaketis, vajalik eraldi tellida, vaata palun allpool).

Täpne ajakava selgub maikuu lõpuks!

Keda üritusele ootame?

Suvekooli on oodatud kõik tervisehuvilised, keda köidavad protsessid meie sees ja väljas, enese ja teiste tervenemise toetamine ning jõustamine. Loomulikult on

oodatud kõik terapeudid, kes soovivad oma silmaringi avardada, kohtuda teiste terapeutidega või lihtsalt mõnusas seltskonnas aega veeta. Ühiselt harmooniat ja tasakaalu luues on tulemused vägevamad! 🙂

Kui palju maksab?

Oleme koos mõisaga valmistanud paketid, et arveldamine oleks lihtne ning kulud võimalikud madalad. Võimalus osaleda nii kõigil kolmel päeval kui eraldi päevade kaupa.

NB! Erihind 3-päevase paketi eest 99 eurot kehtib maikuu keskpaigani!

Suvekooli päev
Osalustasu registreerumisel ja tasumisel

kuni 20. juunini
Osalustasu

alates 21. juunist
Osalustasu

alates 21. juulist
Reede,
 11. august
30 eurot

(hinnas programm, lõuna- ja õhtusöök)
40 eurot

45 eurot

Laupäev,
 12. august
60 eurot

(hinnas programm, hommiku-, lõuna- ja õhtusöök)
70 eurot

toitlustus 3 x)
80 eurot

toitlustus 3 x)
Pühapäev,
 13. august
30 eurot

(hinnas programm, hommiku- ja lõunasöök)
40 eurot

45 eurot

toitlustus 2 x)
Kokku 3 päeva 120 eurot                 150 eurot                          170 eurot

Lisatasu eest:

* ööbimine telgis – 6 € telkimisplats (võta kaasa oma telk ja magamisvarustus)

* ööbimine mõisas madratsil põrandal – 6 €/öö (võta kaasa oma madrats ja voodipesu)

* õhtusöök pühapäeval, 13. augustil – 5 €

Keda võib kaasa võtta?

Suvekooli oled oodatud nii üksi, koos kaaslasega või kogu perega! Sänna Taevarajal ja mõisa ümbruses kaunis looduses leidub tegevust kõigile!

Majutus

Majutumisvõimalused on Sänna mõisas madratsitel põrandal,  ja ööbida saab ka oma kaasavõetud telgis mõisa territooriumil.

Toitlustus

Kohapeal pakutakse väga maitsvat taimetoitu. Söömiseks palume nõud ise kaasa võtta ja need saab igaüks ise peale söömist kohe ka ära pesta. NB! Hoiame loodust ja ühekordseid nõusid kaasa ei võta! 🙂

Suvepäevade ajal on avatud Sänna mõisa ökokaupu pakkuv pood, kus soovi korral saab toidukordade vahele näksimist osta.

NB! Võimalus kaardiga maksta, kuid tasub igaks juhuks kaasa võtta ka sularaha, kuna lähim automaat asub Võrus.

Osalustasu: vaata hinnatabelit! NB! Loobumise korral tagastatakse kuni 1. augustini (kaasa arvatud) 50% osalustasust ja alates 2. augustist osalustasu enam ei tagastata

Registreerumistähtaeg: viimane registreerumispäev on 4. august 2017.

Kohtumiseni suvekoolis!