Areng läbi iidsete teadmiste, vanavanemate tarkuse, looduse ja taimede – seda kõike pakub Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool. Siin on koht, kus õpime elama looduse rütmis ja räägime traditsioonidest kaasaegses võtmes.

Kui soovid täpsemalt teada, mis koht see Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool ometi on, siis tule kolmapäeval, 1.veebruarl kell 18.00 meile külla ja saame tuttavaks.

Etteruttavalt olgu öeldud, et Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis pakutakse tervise ja teraapiate alaseid huvikoolitusi, erialast väljaõpet ja täienduskoolitusi. Koolituskalendri leiad meie kodulehelt koolituskalendrist.

Kolmapäeval, 1.veebruaril räägime koolist, õppimisvõimalustest, kuulame lühiloenguid ning maitseme ajurveeda suupisteid ning joome vürtsiteed. Samuti on võimalus uudistada looduskosmeetikat ja kogeda eeterlike õlide lõhnamaailma. Ürituse lõpetab imeline kontsert-helirännak koos Madise ja Eva-Lottaga.

AVATUD USTE PÄEVAL KAVAS:
18.00 – 18.30 Saabumine
18.30 Tervitame ja räägime koolist. Uued kursused kevadel 2017. Anneli ja Kaia-Kaire
18.45 Põnevad palad vene loodusravist, Olena Andrejeva
19.15 Ajurveeda talvetarkused meelele ja keelele ehk miks on just talv magusa maitse aeg?, Kaja Keil
19.30 Töötuba ökokosmeetikast ehk kuidas teha ise toitvat talvekreemi kätele, Anneli Sirp  (saame kohe ka proovida, kuidas toimib! 🙂
19.45 Teepaus
20.00  Kontsert helirännak – Eva-Lotta Vunder ja Madis Meister

TOIMUMISE KOHT: Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool, Weizenbergi 20b, Tallinn
OSALEMINE: Tasuta!

Palun ANNA OMA TULEKUST TEADA elektroonselt  http://goo.gl/forms/9lSo1e8C4f
või saada e-mail tarkustekool@gmail.com

Lisainfo ja küsimused:
tarkustekool@gmail.com
Tel. 5241650