Kutsume kõiki huvilisi klientideks Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli ökokosmeetikute kursuse õpilaste praktikapäevadele.

Praktikapäevadel harjutatakse neid protseduure, mida koolitusprogrammi jooksul on õpitud. Esmalt harjutavad õpilased protseduure omavahel, sõprade ja tuttavate peal ning seejärel sooviksid nad kätt proovida lahkete klientide peal.

Ökokosmeetikute kursusel õpitakse protseduuride läbiviimist looduslike ja looduse poolt pakutud vahenditega. Seega, kui sooviksite proovida iluhoolitsusi näiteks muna-meemaskiga või jalahoolitsusi tammekoorevannis, siis olete lahkesti oodatud.

Esimesed praktikapäevad toimuvad 11. ja 13.juunil.
Juunis pakutakse klientidele näo-, käte- ja jalahoolitsusi.
Järgmised praktikapäevad juba septembris ja oktoobris ning siis pakume täiendavalt veel meehooldust, šokolaadimassaaži ja turbamähiseid koos massaažiga.

Asukoht: ökospaa Harmoonikum
Harmoonikum asub Viimsis, Pargi tee 8.

Hind:
Jalahoolitsused(vann, massaaž, pediküür) 10 eurot
Näohoolitsused (mask, massaaž) 10 eurot
Käehoolitused (massaaž, maniküür) 7 eurot

Teenuste eest saab tasuda kohapeal sularahas.

Hoolitsusi on võimalik broneerida järgmistele kellaaegadele:
Pühapäev, 11.juuni
Kell 13.00-14.00
Kell 14.30-15.30
Kell 16.00-17.00

Teisipäev, 13.juuni
Kell 15.00-16.00
Kell 16.30-17.30
Kell 18.00-19.00

REGISTREERUMINE PROTSEDUURIDELE telefonil 5241650 või e-maili teel tarkustekool@gmail.com

Kliendiks olemine praktikapäevadel on vabatahtlik ja iga kliendi enda vastutusel. Kui Teil tekib küsimusi või probleeme, siis palume need lahendada koheselt kohapeal. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Palju tänu juba ette, et soovite olla meie õpilaste kliendiks!