II aste – põhikursus – õpetus meridiaanidest

20.-22. jaanuar ja 17.-19. veebruar, 2 x 3 päeva (kokku 6 päeva), Jõhvi

Selle kursuse ülesandeks on tundma õppida 12 põhiorgani ja neile vastavate meridiaanide funktsioone ja kulgemisteid. Samas kinnistame eelmisel kursusel õpitut, harjutame teraapia tehnikaid ning arendame tundlikkust.

• Õpetus meridiaanidest
  • Jätkame I astme kursusel õpitud tehnikate praktiseerimist ja omandame uusi võtteid:
    • Kõhudiagnostika ja alakõhu vabastamine
    • Õlgade vabastamine
    • Venitusharjutused
    • Jaapani jalatallamassaaž
    • Hara meditatsioon

Osalemiseks vajalik vahepealne praktikapäevadel osalemine min.20 tunni mahus.

Kursusel on suur praktika osakaal (ca70-80%)

Hind: 490+km

Hind sisaldab koolitust ja koolitusmaterjale.

Registreerudes kursusele tuleb tasuda deposiitraha 100 eurot + käibemaks. Deposiitraha arvestatakse maha viimase koolitusmooduli maksumusest kõigil, kes kogu kursuse läbivad. Koolituse katkestamisel deposiitraha tagastamisele ei kuulu, samuti ei kuulu tagastamisele ühes osas tasutud summa, juhul kui koolitus katkestatakse osaleja poolt

Koolituse toimumiskoht: Tallinn, kokkuleppel üks osa Jõhvis Kirde Tervisekeskuses.

Vaata ka tasumistingimusi kodulehelt.

Füüsilised isikud saavad taotleda Maksu- ja Tolliametilt tulumaksutagastust 20%.

Registreerimine toimub läbi registreerimislingi.

Täpsem info õppekava kohta on leitav siit.