Kaia-Kaire Hunt, kooli direktor MBA kraad ärijuhtimises (2004), rakenduskõrgharidus õenduse erialal Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolist (2010), tiibeti traditsioonilise meditsiini III aasta õpilane (Rahvusvahelises Tiibeti Meditsiini Akadeemia). Praktiseeriv terapeut, koduõde, koolitaja, MTÜ Terve Maailm eestvedaja (kogukondlik tervisedendus) ja Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli idee autor.

Ingrid Kaoküla, ämmaemanda kutseharidus Tallinna Meditsiinikoolist (1987), bakalaureusekraad ämmaemanduses Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, 2014, praktiseeriv ämmaemand ja mitmete täiendkoolituste läbiviija, õpetaja perekoolides.

Küllike Lillestik, Audentese Ülikooli magistrikraad psühholoogias spetsialiseerumisega nõustamisele 2006 a, psühhodraama sertifitseeritud praktiseerija (2007-2010) ja psühhodraama grupijuhi õpe (2004 – 2007). Praktiseeriv psühholoog, pere- ja paarissuhtenõustaja.

Ülle Lember, ämmaemanduse eriala Tallinna Meditsiinikool (1990), 2004 – rakenduslik kõrgharidus Tallinna Tervishoiukõrgkoolist üldõenduse ja ämmaemanduse erialal, UNICEF kursuse Rinnapiimaga toitmise edendamine Eestis koolitaja, MTÜ Sünni ja Imetamise Eesti tugiühingus imetamise nõustaja ja imetamise nõustajate koolitaja. Praktiseeriv imetamisnõustaja, joogaõpetaja, sünnitusettevalmistustreeningute läbiviija.

Kaja Keil, ajurveeda kokk ja toitumise nõustaja, bakalaurusekraad Tehnikaülikooli majandusteaduskonnast (1992), pikaajaline juhikogemus majanduse ja kultuurivallas. Täiendõpe mitmete holistilist maailmakäsitlust esindavate teraapiate valdkonnas Eestis, Argentiinas ja Saksamaal. Ajurveeda koka ja toitumise nõustaja tunnistus Saksamaalt Volker Mehl ja Nicky Sitaram Sabnis (2015); jätkuõpe The Ayurvedic Institute NM. Alates 2013 praktiseeriv ajurveeda toitumise ja elustiili nõustaja.

Silva Soobik, magistrikraad sotsiaalteadustes, Tallinna Ülikool (2005), refleksoloogia kaheaastane programm Medica Nova OY,  traditsioonilise tiibeti meditsiini õpingud Rahvusvahelises Tiibeti Meditsiini Akadeemias alates 2007.

Terje Tähe – arstiteaduskond, farmaatsia eriala (1995). Praktiseeriv proviisor, koolitaja ja nõustaja, loodusraviterapeut.

Elery Tammemägi, bakalaureusekraad Tartu Ülikooli folosoofiateaduskonnast, 2001-2005 diplomeeritud refeksoloogiaõpe Medica Novas Rootsis ja homöopaatiaõpe Soome Homöopaatia Akadeemias. Praktiseeriv homöopaat ja kodukasutajate koolitaja.

Elina Piirimäe – Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, ämmaemanda rakenduskõrgharidus . Praktiseeriv ämmaemand (vastutav ämmaemand) ja koolitaja.

Kuiki Sulg – Tartu Ülikooli arstiteaduskond, lastearst. Praktiseeriv konstelöör ja terapeut.

Ain Raal, Phd – Tartu Ülikooli professor, ravimtaimede uurija ja publitsist. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli farmaatsiaosakonna ja kaitsnud farmaatsiakandidaadi kraadi (Ph.D.) lõhnava kummeli farmakognostilise uurimise alal. Avaldanud rea raamatuid peamiselt ravimtaimedest ning sadu teaduslikke, populaarteaduslikke ning muid kirjutisi. Ain Raalilt on ilmunud näiteks järgmised raamatud: “Taimedes talletuv tervis”. “Tervist ja vürtsi maailma maitsetaimedest”. “Farmakognoosia: õpik kõrgkoolidele”. “Seitse tervendavat puud: kadakas, tamm, kask, pihlakas, mänd, pärn ja paju” jne.

Karita Mikko on Eesti üks suurimate kogemustega praktiseeriv sünnitoetaja. Ta on õppinud psühholoogia eriala aineid Akadeemias Nord ja Tallinna Ülikoolis, lõpetanud Algallika Hingamistöö ja Protsessi terapeudi ja Algallika Sünnitoetaja väljaõppe ning kundalini jooga õpetajate kursuse Amrit Nam Sarovar koolis ja SIET imetamisnõustamise kursuse. Tema tänane töö on nõustamine, pere- ja sünnitoetus ning koolituste läbiviimine.

Erna Tamm alustas joogaga tegelemist 1985. Lõpetanud Tallinna Joogaühingu 2-aastase joogajuhendajate kursuse. 2012 lõpetas Krishnamacharya traditsioone jätkava rahvusvahelise joogaõpetajate 4-aastase koolituse. Täiendanud end Indias, jooga- ja joogateraapia alaselt Rootsis, Austrias ning Itaalias. Lisaks põhitööle kunstiainete õpetajana juhendanud joogagruppe alates aastast 1999 järjepidevalt kuni tänaseni. Alates 2009. aastast annab eratunde ja koostab individuaalseid joogapraktikaid.

Anne Kalvi alustas joogateekonda 1999. 2004-2005 läbis Tallinna Joogaühingu joogajuhendajate kursuse ja 2008-2012 rahvusvahelise joogaõpetajate kursuse Krishnamacharya õpetustraditsioonis. Aastatel 2011-2014 õppis rahvusvahelistel kursustel Krishnamacharya õpetustraditsioonis joogateraapiat. Jooga ja joogateraapia põhiõpingute kõrval osalenud paljudel täiendõppe seminaridel, sh erivajadustega laste jooga koolitusel Indias. Joogagruppe juhendab alates 2004, eratunde koos isikliku joogapraktika koostamisega annab alates 2009. aastast.

Katrin Luke on õppinud fütoteraapiat Tallinna Alternatiivmeditsiini koolis, läbinud mitmeid kursusi Sagadi Looduskoolis, Kunderi Rahvakoolis, Tatjana Gorbunova käe all jm. Katrin Luke omab al 1993. a. ettevõtet OÜ Norman Ravimtaimed, kus toodab mahetunnustusega taimeteesid, salve, ürdisoolasid ja pakub toitlustust. Katrin Luke on kirjutanud raamatud „Korilase Aastaring“ ja „Tervendav Kokaraamat“.

Helen Tartes-Babkina, kunstiterapeut/ psühholoog, MSc (psühholoogia), MSc terviseteadus (kunstiteraapiad), psühhoanalüütiliste psühhoterapeutide väljaõppes alates 2014a. Ta omab erapraksist, on aastaid töötanud rehabilitatsiooni- ja taastusravimeeskonnas ning teeb koostööd ohvriabi ja lastekaitse spetsialistidega. Helen on Eesti Loovteraapiate Ühingu liige ning 2011. aastast ühingu esinaine. 2010. aastal ilmus Helen Tartes-Babkina raamat: “Kunst abiks lapse ja noore mõistmisel. Kunstiteraapia põhimõtted abiks lapsevanemale ja lastega töötavale spetsialistile”

Olena Andrejeva on lõpetanud 1987.aastal Ivano-Frankovski Meditsiiniinstituudi üldarsti erialal, spetsialiseerumisega pediaatriale. 1995.aastal lõpetas Olena Simferoopoli Meditsiini Ülikooli eralal alternatiivsed meetodid diagnostikas, Folevskoi diagnostikate arst, homöopaatia. 2006.aastal lõpetas Olena Moskva hirudoloogide liidus kursused hirudoterapeudi ja toitumisspetsialisti erialal. Olena õppis hirudoloogiat ka Tallinnas Massaažikoolis 2013.aastal. Samuti on Olena õppinud Pihkva ülikoolis vene filoloogiat ja omandanud õpetaja kutse. Täna tegutseb Olena Andrejeva oma ettevõttes arsti, terapeudi, kaaniterapeudi ja toitumisnõustajana.

 Kaja Rebane, OÜ Loodusteraapia aroomterapeut ja refleksoloog. Kaja on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ning Soome Refleksoloogia-ja Tsooniteraapiakooli Medika Nova 2001a. Kaja Rebane on õppinud aroomteraapiat Soome UMG (Ulla-Maija Grace) Aroomteraapia Kooli ja lõpetas selle 2004 a. Samuti on Kaja lõpetanud ka Soome Homöopaatia Akadeemia ja omab homöopaadi kutset. Aroomteraapiaga tegeleb Kaja veidi üle 10 aasta oma praksises OÜ Loodusteraapia.

Yong Xue Hu (Lumi) on Eestis elanud ja töötanud juba üle 10 aasta. Ta on avanud siin Hiina restorani ja Hiina Tervisekeskuse. Lumi  on Eestis hinnatud HTM massöör ja terapeut. Ta on läbi viinud mitmeid koolitusi hiina tervisliku toimumise ja toitude valmistamise teemadel.

Janika Sipsaka, refleksoloog ettevõttes „Refleksoloog Janika Sipsaka“. www.reflekso.ee