SELLE AASTA UUENDUS on see, et üle kolmapäeviti toimuvad HARJUTUSED EDASIÕUDNUTELE, üle kolmapäevi siis vastavalt ALGAJAILE.
NB! Pane tähele uut algusaega!

Edasijõudnute all pean ma silmas ennekõike neid, kes on osalenud mõnel minu meditatsioonil ja/või on varem kokku puutunud 9 puhastava hingamisega.

Harjutustel ei ole väga suurt vahet, mis tähendab, et kui tuled valel kolmapäeval, pole midagi katki 🙂 Suurem vahe on seletustes ja 9 puhastava hingamise õpetuses. Algajate grupile seletame hingamisharjutusi pikemalt, edasijõudnute grupis keskendume rohkem juba praktikate endi tegemisele ja ka teemade osas puudutame ehk mõningaid sügavamaid aspekte.

Järgmine meeleharjutuste töötuba toimub 10. jaanuaril ja alanud aastale kohaselt tegeleme meelerahu ja valguse teemadega.

Praktikaõhtutel käimine hea viis end veidi distsiplineerida ja juba õpitut harjutada.

Praktika kestab 1,5 tundi, selle käigus teeme palju praktikat, aga natuke jõuame juurde rääkida ka seletusi ja vajadusel mõnda teemat arutleda.

Meditatsiooniõhtuid viib läbi Kaia-Kaire Hunt. Praktikad pärinevad nii mindfulnessi looja Jon Kabat-Zinni varasalvest kui budistlikest koolkondadest (Theravada samatha-meditatsioon, Vadžrajana ja Tiibeti meditsiini juurde kuuluvad hingamisharjutused).

Meditatsioon on suurepärane profülaktikavahend ära hoidmaks stressi, ärevust, liigseid emotsioone ja nendest tulenevaid tervisehädasid ning hea meetod juba tekkinud probleemide leevendamiseks. Tulemusi toob vaid järjepidev harjutamine.

Asukoht: Weizenergi 20/1, I korrus (jälgi viitasid!)
Osaluspanus 10 eurot või vastavalt võimalusele. Oled oodatud ka siis, kui sa ei saa rahliselt panustada.

Alustame täpselt, seega ära jää hiljaks! 🙂

NB! Eelregistreerimine vajalik – kirjuta palun e-mail: tarkustekool@gmail.com või anna märku Tarkustekooli FB’s, kirjutades ürituse alla.

Järgmised korrad on vastavalt siis: 7.02, 21.02, 7.03, 21.03, 04.04, 18.04, 2.05, 16.05, 30.05.